Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Маски-шоу "Свободи" біля МОН (фото, відео)

Сьогодні, у всесвітній день рідної мови, київська організація ВО "Свобода" провела біля міністерства освіти, науки, молоді та спорту дуже веселу і дотепну театралізовану акцію.
У виставі, яка мала назву "Малоросійські холуї на килимі у кремлівських карликів", "передовики русифікації України, передовики українофобії, передовики п’ятої колони", як назвав їх голова київської "Свободи" Андрій Іллєнко, звітували перед своїми кремлівськими хазяями за пророблену роботу.

До "патріарха Кирила", "Путіна" і "Кіркорова" (як типового представника російської поп-культури) по черзі підходили "Табачник", "Колесніченко" і "Олена Бондаренко". Причому у двох останніх понижче спини були прикріплені символічні сині сідниці з написом "Синьо...опа банда" (натяк на відомий вислів Юрія Михальчишина :) Вони цілували своїм "хазяям" руки і ноги, а також п’ятикутну зірку (замість хреста) у Кирила, і звітували про те, як вони нищать "телячу хохляцьку мову", культуру, історію і самосвідомість "хохлів". Обіцяли зробити пісню "Зайка моя" державним гімном України, бандерівську партію залишити лише в Канаді тощо :)

Але тут бандерівська армія (здоровенний хлопець у камуфляжі із великим дрючком) перейшла Москва-ріку і надавала їм усім по дупі :)

Після спектаклю було кілька недовгих виступів. Юрко Ноєвий казав про те, що весь гуманітарний блок, який очолює Табачник, орієнтований на те, щоб зберегти Україну у полі впливу Росії, - ця дугінська концепція стала офіційною доктриною Росії. Також їхньою метою є захистити майно, добробут і вплив олігархів від революції. Через це вони розколюють опозицію.
Влада хоче, щоб україномовні люди жили у постійній невпевненості і страху і боялись підтримувати будь-які політичні рухи.

Сашко Аронець казав про утиски, але неминучий розвиток української мови.

Під кінець із міністерства вийшов якийсь чиновник і почав розповідати журналістам, що закриття шкіл тощо від міносвіти не залежить. Паралелько Юрко Ноєвий у мегафон піддавав його слова великому сумніву :) А хлопці піднімали над його головою маски то Табачника, а то безпоседньо Путіна :)
В кінці всі дружно скандували "Ганьба холуям!" і "Побачив Табачника - дай йому підср..чника!".


Лінк на це відео: http://www.youtube.com/watch?v=iFgwNJZGcec

Tags: свобода, табачник, театр, іллєнко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 25 comments