Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Автор цього листа піде під суд

Якщо цей документ не фальшивка, то після того, як зміниться влада, полковник міліції С.С.Яцух піде під суд як організатор політичних репресій і подільник кримінальних злочинців-шантажистів, бо він прикриває їх, свідомо пускаючи слідство хибним шляхом.

І я особисто зобов'язуюсь висвітлювати цей судовий процес.

Той, хто подзвонив про замінування, вимагав лише грошей. Отже, хто він?
Або агент якихось силових структур і цього листа з вимогами вони самі і написали (думаю, чесно кажучи, або на ФСБ, або на нашу міліцію. На СБУ не думаю, бо існування навіть таких недотерористів було б серйозним проколом у їхній роботі, їм цього не треба).
Або це справді кримінальний злочинець, який хоче таким чином отримати велику суму грошей. (У це я не вірю, бо занадто синхронно такі випадки відбуваються у багатьох містах, але версії треба перевіряти всі).

В обох випадках - до чого тут активісти націоналістичних організацій? Тільки до того, що лист написано українською мовою (якщо ще менти його не переклали) - у державі Україна, де вона є єдиною державною мовою??
І до чого тут взагалі активісти політичних і громадських організацій? І по якому праву можна знімати відбитки пальців у людей тільки за те, що вони належать до політичної партії чи громадської організації?

Те, що подія трапилася у Черкасах, а міліцейський лист адресований у Тернопіль, може означати лише те, що такі листи надсилають зараз у всі області, а це, в свою чергу, означає тотальне полювання на націоналістів, по всій Україні. І я не вірю, на жаль, що цим займається один працюючий в інтересах сусідньої держави полковник.

Ще одне питання. Отримати список зареєстрованих в області чи районі осередків політичних і громадських організацій і прізвища їх голів зовсім неважко. А от як бути зі списком членів? Ця інформація, яка не є відкритою, як правило, знаходиться у голів осередків. Значить - повальні обшуки, вилучення техніки і носіїв. А на якій підставі? При яких завгодно "натяжках" всі ці люди не можуть мати відношення до анонімних телефонних шантажистів.

І чому, до речі, мєнти лізуть у парафію СБУ - займаються політичними організаціями? Чим тоді СБУ займатиметься - кишенькових злодіїв ловитиме?

Коротше, сидіти полковнику Яцуху - не пересидіти. Якщо це, звісно, не наклеп на нього якихось його особистих ворогів. Але не схоже - адже громадських активістів у Черкасах і не тільки дійсно обшукують.

Фото документу взято звідси: http://a-ingwar.blogspot.com/2011/02/blog-post_17.html

Tags: бєспрєдєл, мєнти, репресії, черкаси
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 72 comments