Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Наші люди починають боятися терористів :(

Если ты увидел пакет,
Коему хозяина нет,
И никто не знает, что там -
Сразу сообщи ментам.

Умка (А.Герасимова)


Ці рядки з тексту пісні, написані москвичкою, відображають суто російські реалії. У Росії, де не раз підривали мирне населення, люди бояться терористів, бояться вибухів. А наша людина, побачивши такий пакет, нічого негарного не запідозрить.

Так було ще донедавна. Аж ось - перший тривожний сигнал, перший дзвіночок: вчора, у Валентинів день, молода киянка побачила, що до ручки її автомобіля прикріплено якийсь згорток, і... зателефонувала до міліції. Приїхали вибухотехніки зі спеціальним роботом, і "знешкодили" пакунок, де була "валентинка" і плитка шоколаду від якогось шанувальника дівчини.

Я певна, що ще кілька тижнів тому дівчина і подумала б, що це маленький подаруночок від когось, і нічого б не злякалася, і дзвонити до міліції їй би і на думку не спало.
Що ж змінилося? А нічого - крім постійних повідомлень у ЗМІ, що кудись підкинули муляж вибухівки або подзвонили, що щось заміноване.

Шановні представники силових структур, припиняйте нагнітати. У нас терактів проти мирного населення не буває, не той менталітет, і не треба, як би кому цього не хотілося, цей менталітет міняти.
Не варто так сліпо копіювати своїх учителів.


Tags: терор, історії з життя
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 62 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →