Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Хто "підкладає бомби"?

Коротенько, бо часу зовсім нема і ніч на дворі, відписуюсь по свіжих подіях.
По-перше, мєнти помстилися чоловіку, який зняв відео з даїшником, що назвав українську мову "телячою" і вилетів через це з роботи. Цього чоловіка закрили на 5 діб. Подробиці тут:
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=77&t=5764

Нам би їхню солідарність і вміння стояти за своїх - і ми були б непереможні...

По-друге, головна новина дня - муляжі вибухових пристроїв, знайдені біля офісу телеканалу "Інтер", біля торгового центру, ювелірного магазину тощо. Також міліція знайшла диск зі зверненням невідомого чоловіка, який вимагає звернути увагу на проблеми онкохворих дітей.
У Росії вибухи були б справжніми. А у нас замовники, дяка Богові, не знайшли виконавців на таке діло. Ментальність у нас інша.
Давайте подумаємо разом, кому це вигідно. Онкохворим дітям від цього явно краще не стане. Політично активним киянам - теж, бо їх тягатимуть на допити. До мене, мабуть, знову завітають - перевіряти, чи не я записувала те відеозвернення, бо більше ж в Україні нема кому. Знову у вас техніку позичатиму :)

На деяких сайтах проплачені тролі верещать на повну, що це справа рук "свідомих". Якби у відеозверненні була вимога призначити прем’єр-міністром Табачника, міністром культури - Сандея Аделаджу, а Україну протягом 24 годин приєднати до Росії, все одно затримували і допитували б націоналістів.
Колись Жириновський пояснював все, що відбувається у світі, тим, що його бояться. Може, влада справді нас настільки боїться?

Tags: київ, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 78 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →