Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Хто погрожує вбивством Януковичу?

Змушена одноразово припинити мій бойкот, оголошений газеті "Сегодня". Я її добросовісно не читала, аж поки знайомий не звернув мою увагу на публікацію у згаданій газеті за 10 лютого.
(Хто не знає про причини бойкоту - подробиці тут: http://bilozerska.livejournal.com/327043.html)

Стаття журналіста Дмитра Короткова називається "Призрак киевской оперы". Прочитайте її і тихо ахніть, як ахнула я.

"Призрак киевской оперы

Он пришел к власти, имея многомиллионную поддержку, с лозунгами стабильности и реформ. Установив стабильность и начав реформы, он предал тех, кто его поддерживал, ради «единства страны». И спустя пять лет он был убит теми, союза с кем он искал, не имея поддержки ниоткуда. Похоронен он в Киево-Печерской лавре.

Это не утопический рассказ о ближайшем будущем — это история великого российского реформатора Петра Столыпина. Финал его драмы разворачивался в Киеве сто лет назад, в 1911-м. И каждый киевлянин может сходить в оперный театр, чтобы увидеть место, где российский премьер был убит студентом-анархистом Богровым, на Майдан, где стоял ему памятник, или в Лавру, где и сейчас его могила.

А начиналась драма за пять лет до этого, когда Столыпин был назначен главой российского правительства, с конкретной задачей — остановить революцию. С этой задачей он справился блестяще, опираясь на самую массовую политическую организацию — Союз русского народа, только активных членов которого было 3 миллиона. И эти миллионы по его негласному указанию устраивали митинги против революции, реагируя на которые, власть подавила бунт.

Установив стабильность, Столыпин начал реформы. При этом отказался от программных установок Союза русского народа и вообще решил, что эта партия, как мавр, сделала свое дело и может уходить. А ставка была сделана на умеренные партии, которые во время революции фактически были противниками Столыпина. Но ставка не сработала. В итоге к моменту, когда Столыпин был убит в киевской опере, он был одинок: для либералов и революционеров он остался чужим, а для националистов перестал быть своим. И когда в феврале 1917-го произошла революция, первым памятником, снесенным в Киеве, был Столыпин на нынешнем Майдане.

Это все — история. Но эта история показывает, что все, кто приходит к власти и поворачивается спиной к тем, кто его поддерживал, заканчивают плохо..."
Источник


У газеті, яка, як усім відомо, належить Ахмєтову, президенту Януковичу погрожують вбивством, дуже прозоро порівнюючи його зі Столипіним. Причому у найближчому майбутньому - так і пишуть: "Это не утопический рассказ о ближайшем будущем" :)

Зверніть увагу на "притягнуту за вуха" прив’язку до Майдану, і на не менш "притягнуту за вуха" прив’язку з датою - Столипіна справді вбили сто років тому, у 1911 р., але ж сталося це у вересні, а зовсім не у лютому.

Я прочитала цю статтю в Інеті, а знайомий, який читав її в газеті, каже, що це була невеличка вертикальна колонка, а поруч, ілюстрацією до сусідньої статті - велике фото Януковича на повний зріст.

Аналогія прозора: прийшов до влади, "щоб зупинити революцію", спираючись на підтримку агресивних, відверто проросійських сил, після чого почав шукати підтримки у більш поміркованих, що перші сприйняли як зраду. В результаті "ліберали і революціонери" його своїм все одно не визнали, і закінчилося це тим, що його убив "студент-анархіст", який насправді був агентом царської "охранки" (у замітці про це не згадується). Тобто - убити Януковича мають агенти спецслужб, що маскуються під "революціонерів" (скоріше за все - бандерівців, але це не обов’язково). Ті самі, що організовують вибухи і дзвінки про закладену вибухівку.

Януковича залякують. Судячи з усього, він не надто смілива людина. Серед габаритних хамуватих дядьків такі трапляються, тим більше - серед тих, хто пройшов приниження у тюрмах.
Він зараз і поводиться, як залякана людина, яка, тим не менш, має владу: завдає ударів по всіх організованих спільнотах, потенційно здатних на спротив - незалежно від їхніх переконань і реальної діяльності.

Не туди дивитесь, Вікторе Федоровичу. Зверніть увагу на те, про що у замітці не написано. Зверніть увагу не на анархістів/націоналістів/революціонерів/реконструкторів тощо - а на "охранку".
Tags: янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 89 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →