?

Log in

No account? Create an account
листопад 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
На Покрову-2006

Хто погрожує вбивством Януковичу?

Posted on 2011.02.12 at 23:17
Tags:
Змушена одноразово припинити мій бойкот, оголошений газеті "Сегодня". Я її добросовісно не читала, аж поки знайомий не звернув мою увагу на публікацію у згаданій газеті за 10 лютого.
(Хто не знає про причини бойкоту - подробиці тут: http://bilozerska.livejournal.com/327043.html)

Стаття журналіста Дмитра Короткова називається "Призрак киевской оперы". Прочитайте її і тихо ахніть, як ахнула я.

"Призрак киевской оперы

Он пришел к власти, имея многомиллионную поддержку, с лозунгами стабильности и реформ. Установив стабильность и начав реформы, он предал тех, кто его поддерживал, ради «единства страны». И спустя пять лет он был убит теми, союза с кем он искал, не имея поддержки ниоткуда. Похоронен он в Киево-Печерской лавре.

Это не утопический рассказ о ближайшем будущем — это история великого российского реформатора Петра Столыпина. Финал его драмы разворачивался в Киеве сто лет назад, в 1911-м. И каждый киевлянин может сходить в оперный театр, чтобы увидеть место, где российский премьер был убит студентом-анархистом Богровым, на Майдан, где стоял ему памятник, или в Лавру, где и сейчас его могила.

А начиналась драма за пять лет до этого, когда Столыпин был назначен главой российского правительства, с конкретной задачей — остановить революцию. С этой задачей он справился блестяще, опираясь на самую массовую политическую организацию — Союз русского народа, только активных членов которого было 3 миллиона. И эти миллионы по его негласному указанию устраивали митинги против революции, реагируя на которые, власть подавила бунт.

Установив стабильность, Столыпин начал реформы. При этом отказался от программных установок Союза русского народа и вообще решил, что эта партия, как мавр, сделала свое дело и может уходить. А ставка была сделана на умеренные партии, которые во время революции фактически были противниками Столыпина. Но ставка не сработала. В итоге к моменту, когда Столыпин был убит в киевской опере, он был одинок: для либералов и революционеров он остался чужим, а для националистов перестал быть своим. И когда в феврале 1917-го произошла революция, первым памятником, снесенным в Киеве, был Столыпин на нынешнем Майдане.

Это все — история. Но эта история показывает, что все, кто приходит к власти и поворачивается спиной к тем, кто его поддерживал, заканчивают плохо..."
Источник


У газеті, яка, як усім відомо, належить Ахмєтову, президенту Януковичу погрожують вбивством, дуже прозоро порівнюючи його зі Столипіним. Причому у найближчому майбутньому - так і пишуть: "Это не утопический рассказ о ближайшем будущем" :)

Зверніть увагу на "притягнуту за вуха" прив’язку до Майдану, і на не менш "притягнуту за вуха" прив’язку з датою - Столипіна справді вбили сто років тому, у 1911 р., але ж сталося це у вересні, а зовсім не у лютому.

Я прочитала цю статтю в Інеті, а знайомий, який читав її в газеті, каже, що це була невеличка вертикальна колонка, а поруч, ілюстрацією до сусідньої статті - велике фото Януковича на повний зріст.

Аналогія прозора: прийшов до влади, "щоб зупинити революцію", спираючись на підтримку агресивних, відверто проросійських сил, після чого почав шукати підтримки у більш поміркованих, що перші сприйняли як зраду. В результаті "ліберали і революціонери" його своїм все одно не визнали, і закінчилося це тим, що його убив "студент-анархіст", який насправді був агентом царської "охранки" (у замітці про це не згадується). Тобто - убити Януковича мають агенти спецслужб, що маскуються під "революціонерів" (скоріше за все - бандерівців, але це не обов’язково). Ті самі, що організовують вибухи і дзвінки про закладену вибухівку.

Януковича залякують. Судячи з усього, він не надто смілива людина. Серед габаритних хамуватих дядьків такі трапляються, тим більше - серед тих, хто пройшов приниження у тюрмах.
Він зараз і поводиться, як залякана людина, яка, тим не менш, має владу: завдає ударів по всіх організованих спільнотах, потенційно здатних на спротив - незалежно від їхніх переконань і реальної діяльності.

Не туди дивитесь, Вікторе Федоровичу. Зверніть увагу на те, про що у замітці не написано. Зверніть увагу не на анархістів/націоналістів/революціонерів/реконструкторів тощо - а на "охранку".

Comments:


Сторінка 1 з 3
<<[1] [2] [3] >>
denial_01 at 2011-02-12 21:44 (UTC) (Посилання)
У нього клепкимізків недостатньо, щоб на охранку звернути увагу...
(Анонімно) at 2011-02-12 21:47 (UTC) (Посилання)

янукович

Більше схоже на таке собі попередження з прозорим натяком...А ось чи є за цим щось насправді реальне а не просто газетна стаття можна лише здогадуватись...
oleg_g
oleg_g at 2011-02-12 21:51 (UTC) (Посилання)
Ахнув... :)
(Анонімно) at 2011-02-12 21:57 (UTC) (Посилання)

Я знаю хто цей потенційни вбивця!

це я на Кореспонденті і Українські правді всі пости пообписував "Вбий Януковича - врятуй країну!"
(Deleted comment)
(Анонімно) at 2011-02-12 22:11 (UTC) (Посилання)

Re: Побільше би таких аналітичних статей від Олени

- Миколо, Миколо! А в тебе свиня курить? - Ні.
- А кури курять? - Ні. -То чому ж у тебе сарай горить?
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Анонімно) at 2011-02-12 22:07 (UTC) (Посилання)
Олено!
Я той бютобот, який просвічував всіх правдою про Свободу і про Юлю.
Хочу тобі повідомити, що нещодавно солдат Партії Регіонів (як він сам себе називає) Вячеслав Піховшек написав статтю, в якій розмірковував як краще опозиції вбити журналіста УП Сергій Лещенка, щоб дискредитувати владу, буцімто це вигідно було б усім опозиціонерам. Ця газета Коломойського не дозволила дати відповідь у цій газеті самому Лещенку.
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4d52b07fd3919/

Я думаю, що це звичайний піар влади, щоб дискредитувати опозицію ще до якихось вбивств чи покушеній. А якщо якісь будуть кланові розборки, то всі відразу подумають на опозицію, от і все.
observer75
berdychevsky at 2011-02-12 22:11 (UTC) (Посилання)
Чого саме від Януковича хоче Ахметов?
gellir_hvass
gellir_hvass at 2011-02-13 07:24 (UTC) (Посилання)
Треба думати, трохи посунути Фірташа (?)
blessedthirteen at 2011-02-12 22:14 (UTC) (Посилання)
бггг
(Анонімно) at 2011-02-12 22:16 (UTC) (Посилання)
Пророссийских агрессивных? ну Белозерская и тупа! просто жжет тупизной! Где агрессия то со стороны пророссийских сил? И это говорит она, которая каждый день выливает тоны этой самой агрессии, мерзости и говна на власть И ещё какое то покушение, что за тупизна? понятно же что речь о том, что Янукович не выпоняет своих обещаний в части прав русских. Общественность требует чтобы эти обещания были выполнены, так как русских просто уничтожают, гнобят на корню, лишают элементарных прав, разговаривать и жить на своей русской земле, говорить на своем русском языке. Короче Белозерская тупеет с каждым днем!
(Анонімно) at 2011-02-12 22:23 (UTC) (Посилання)

Бютобот

Ми, прихильники Юлії Тимошенко, завжди раді єднанню із проукраїнськими силами,я кі борються проти нинішнього режиму. Нажаль партія Свобода тільки те й робить, що прислужує нинішньому режиму, але це не дає права різним комуністично-регіАналівським тролям ображати патріотів. Ти - ворог наш спільний!
А тому мушу тобі сказати, що лише ссикун буде писати різні гадості в інеті,а вживу б ти зассяв і в очі подивитись!
Іди з інтернету і не ганьби себе, покидьку!
Re: бгггг - (Анонімно) Розгорнути
nik_adams
nik_adams at 2011-02-12 22:40 (UTC) (Посилання)
Ви вважаєте, що Ахметову більше ніяк висловити Віктору Федоровичу своє відношення до нього і "думки з приводу" ніж через статтю в газеті?:) Мені здається, що ця стаття- послання зовсім не для Януковича, інтелект якого навряд чи продерся б самотужки через ці Езопові метафори. Єдине що спадає на думку- це відверта нахабна демонстрація того, хто насправді в домі господар. Або ж нарочите дистанціонування себе від Януковича, чи навпаки, Януковича від "донецьких бандитів", що мало б добре відбитися на його іміджу, не донецького, а загальнонаціонального лідера.
(Анонімно) at 2011-02-12 23:12 (UTC) (Посилання)

Чи загрожує щось життю Януковича?

Вважаю, що ні. Свої його не приберуть - в них немає достатньо рейтингового альтернативного кандидата. Ним не може стати хтось з другорядних осіб - Колесников, Клюєв, той же Ахметов, хоч останньому може і здається, що вся країна в його розпорядженні. Азаров взагалі за віком повинен скоро з влади піти. Втратив свою популярність Тігіпко. В той же час вони можуть лякати його міфічною небезпекою, щоб переконати в необхідності закручування гайок по всіх напрямках. Це ж запорука тривалості режиму та перебування їх усіх на посадах. Підозрювати в терактах та підготовці замаху на керівників держави націоналістів - така маячня, яку навіть важко пояснити. Вони самі наразі до влади прийти не можуть, так що - свідомо вистилатимуть дорогу іншим, наприклад, Тимошенко? А ось намагання закріпити в головах людей радянську тезу націоналізм=тероризм хід цілком продуманий, щоб потім цією ж асоціацією виправдовувати репресії проти патріотичних організацій. На таких, як Янукович, і на його електорат така пропаганда, як не дивно, діє досить успішно. "Свої" газети, такі як "Сегодня" та ін., йому скоріш за все підсовують, навіть якщо читає він їх поверхнево.
З якими більш поміркованими силами він шукає спільну мову? Це про різні групи впливу в Партії Регіонів? Тобто повернувся спиною до групи Ахметова?
В.Маковій
(Анонімно) at 2011-02-12 23:17 (UTC) (Посилання)
Про шо ви пишете?
Он після Єгипту і Тунісу вже Алжир піднявся на протести,а ми сидимо.
А по опитуванням вже 37% громадян заявили, що готові й нас до протестів. Треба використовувати час поки африканці активні!
biryuk_tmb
biryuk_tmb at 2011-02-13 07:06 (UTC) (Посилання)
Это верно... Украинцы со своей незалежностью достигли уже такого уровня, что в самый раз им брать пример именно что с африканцев... А то --- Европа, Европа...
(Анонімно) at 2011-02-12 23:41 (UTC) (Посилання)

Стая диких обезьян вызвала панику в Алжире

Стая диких обезьян вызвала панику в столице Алжира
Стая диких обезьян, несколько дней назад неожиданно переселившихся из леса в один из окраинных районов алжирской столицы, вызвало панику среди местного населения, сообщают в понедельник алжирские СМИ. По данным газеты “Аш-Шурук аль-Йоумий”, обезьяны по неизвестной пока причине покинули лес, где обитали ранее, и в буквальном смысле слова переселились в один из новых жилых кварталов Алжира. Дикие приматы обустраиваются в жилых домах, с удовольствием посещают соседние детские площадки и школы, а на поиски пропитания отправляются всей семьей в ближайшие магазины.
Жители атакованного обезьянами столичного района бьют тревогу. Дикие животные уже искусали порядка десяти детей и взрослых, разгромили несколько продуктовых лавок, разграбили местные фруктовые сады. Родители не отпускают своих детей в школу и на прогулку, да и сами боятся выходить лишний раз на улицу. Городская администрация никак не может выдворить хвостатых хулиганов из спального столичного района. Пока власти заняты поисками специалистов по поимке диких животных и получением разрешения на отстрел наиболее агрессивных обезьян, жители атакованного квартала, признав свое поражение в сражении с приматами за территорию, собирают вещи и временно перебираются к родственникам в деревню.
(Анонімно) at 2011-02-12 23:48 (UTC) (Посилання)

Re: Стая диких обезьян вызвала панику в Алжире

з цього й починались революції в Тунісі та Єгипті!
(Анонімно) at 2011-02-12 23:49 (UTC) (Посилання)

Оточення Януковича залякує його

...використовуючи його фобії у власних цілях. Стаття про це: http://www.newsru.ua/ukraine/16dec2010/lootsenko.html
Previous Entry  Next Entry