Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Допоможемо Лесі Оробець поставити цікаві питання Блаженнішому Любомиру

Вчора блаженніший Любомир (Гузар) оголосив, що добровільно залишає посаду голови УГКЦ - здійснив свій намір, про який оголошував давно. Дав дорогу молодшим - вчинок, що заслуговує на повагу.

Я не греко-католичка і мало знаю про нього. Але я була біля недобудованого храму УГКЦ на Лівобережній, під час служби, коли блаженніший Любомир як голова однієї з всеукраїнських церков переносив свою резиденцію зі Львова до Києва. Хто там був - зрозуміє, про що я. Тоді ми усі вперше побачили масове завезення на антиукраїнські мітинги "протестувальників" з-за північно-східного кордону. Ми ще думали, що це якісь "донецькі" - поки дві привезені дурепи не кинулися на мене з криками "Бандеровский знак!" - на мені був синьо-жовтий значок із тризубом :)

За кілька днів Леся Оробець записуватиме з блаженнішим Любомиром нову аудіокнигу і потребує від нас цікавих питань. Прошу писати їх у коментарі - мені або Лесі у відповідний пост. Сама теж над цим подумаю, якщо спаде на думку щось цікаве - теж відпишуся у коментарях.


ПИШЕ ЛЕСЯ ОРОБЕЦЬ:

Originally posted by lesyaorobets at Напишемо разом нову книгу Блаженнішого Любомира?

Нещодавно Любомир Гузар, Голова Української греко-католицької церкви [info]cerkva_ugcc, презентував заключну аудіо книгу своєї трилогії під назвою «Дорога до Бога». Мабуть, мені як політику не слід такого писати, проте я не знаю жодного іншого сучасника, хто б міг претендувати на звання морального Авторитета нації. Хіба ще Ліна Костенко.

Кожна книга трилогії: «Дорога до себе», «Дорога до ближнього» та «Дорого до Бога», - це невимірна глибина життєвого досвіду та господньої мудрості, викладена у форматі коротких відповідей Блаженнішого на питання співрозмовник.

Ділюся з френдами гарною новиною (ви будете першими, хто її дізнається). В другій половині лютого Блаженніший Любомир почне працювати над ще одною трилогією під загальною назвою «Суспільство», в яку увійдуть книги «Суспільство і влада», «Суспільство і бізнес», «Суспільство і закон».

Мені випала велика честь і відповідальність бути співрозмовником Блаженнішого в першій книзі трилогії. Власне цією можливістю і хочу поділитися з вами. Основний задум книги – донести сьогоднішнім українським політиками (і тим, хто їх замінить) християнський погляд на державне управління, щодо СЛУЖІННЯ і ЖЕРТОВНОСТІ задля блага свого народу.

Пропоную усім бажаючим долучитися до цієї аудіо книги своїми запитаннями. Обіцяю озвучити Любомиру Гузару запитання від френдів, які здобудуть найбільше вашої підтримки. Механізм наступний: запитання пишіть в коментах під постом (також треба зробити репост у вашому блозі, або у Facebook, Twitter; лінк поставити разом із запитанням), а підтримку висловлюйте в їх обговореннях. Підсумки голосувань підведу окремим постом 14-го лютого.

А це пости, де ми з вами вже слухали і обговорювали частини «Дороги до себе» і «Дороги до Ближнього»:

«Ціль є не тільки говорити, але будувати», - Любомир Гузар про журналістів і свободу слова.

Любомир Гузар: Відпочинок - це є обов'язок

Любомир Гузар: «Не щоб купити шлях дитині в життя, бо це дуже її мститься пізніше»

Як ковток холодної води у спеку

P.S. Друзі, прошу підтримати збір запитань, аби найцікавіші з них були поставлені Блаженнішому.


Tags: депутати, священик, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 79 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →