Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Почалися репресії у Черкасах! Обшукують, вилучають техніку

(По-русски читать тут)
Щойно мені прибуло повідомлення від одного з читачів блогу:

"8 лютого 2011 року у Черкасах правоохоронні органи розпочали безпідставні репресії проти Громадської Організації "Воля ХХІ", що відома своєю проукраїнською, патріотичною діяльністю, зокрема через сайт http://www.volya.ck.ua/ . Міліція провела обшук у голови ГО «Воля ХХІ» Назара Обідзінського та "волівця" Ігоря Сичова, було знято відбитки пальців, як з кримінальних злочинців, правоохоронцями вилучено комп’ютер та ноутбук, знято особисту інформацію з мобільних телефонів. Всі свої дії «стражи порядку» чинили під сміхотворним приводом розшуку міфічних терористів".

Отримавши такого листа, я негайно зв'язалася телефоном з Назаром Обідзінським. Ось що він повідомив:

"Насправді репресії почалися ще на тому тижні, у п"ятницю 4 лютого, коли мене викликали у Черкаський УБОЗ і взяли пояснення. Річ у тому, що позаминулої неділі у 12:07 з телефона-автомата в міліцію повідомили, що Черкаси в декількох місцях заміновані, вимагали грошей.
З цього приводу начебто мене і викликали. Коли я спитав, до чого тут ми, нагородили маячні: "Ви ішли кандидатами в депутати в органи влади, і у вас була відповідна програма, і ми зараз усіх кандидатів шерстимо".

Пану Назару, на відміну від мене, дозволили залишити у себе копію постанови суду на обшук. Він зачитав мені формулювання про те, що, власне, у нього шукали. Ви вдумайтесь: "За вказаною адресою можуть знаходитись предмети та речі, які мають доказове значення у справі".

У перекладі: зараз обшукувати можна кожного, і шукати при цьому що завгодно.
Якщо після анонімного дзвінка з погрозами можна буде обшукувати опозиціонерів, дзвонитимуть і погрожуватимуть щодня.

У Назара Обідзінського вилучили системний блок, у Ігоря Сичова - комп'ютер, ноутбук і листівки патріотичного змісту. Схоже, запроваждують нову практику: під сміхотворними приводами влаштовувати обшуки, санкціоновані кишеньковими судами, і вилучати техніку, щоб "заткнути" опозиційні сайти.
Не мовчимо!


Tags: репресії, черкаси
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 22 comments