Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Дві події


Сьогодні о 12-й годині представники Об’єднання Рідновірів України та декількох інших організацій провели мітинг під Секретаріатом Президента, куди передали рішення віча, що відбулося у неділю на Києвій горі, про недопущення продажу землі (подробиці про віче тут).Передача рішення віча до секретаріату

Хотіла сказати там пару слів, але не змогла – через антихристиянські гасла :( Щоправда, я б і на тлі антирідновірських виступати не стала. Ворогів треба гамселити, а не одне одного.

Антихристиянські цитати з класиків


Далі колона вирушила до Верховної Ради.

В цей час у Верховній Раді вирішувалося, хто керуватиме Україною. Перш ніж піти на віче, я встигла подивитися, як Плющ «утримався», а Єхануров проголосував «за». Кажуть, з Єхануровим телефоном зі Швейцарії мав розмову Президент. Цього точно знати не можу, не бачила. Але бачила, як у проході сесійної зали на нього темпераментно насідала Тимошенко. Додавила.
А як психував Яценюк! Робив депутатам гострі зауваження за невинні жарти… І саме він, останній за алфавітом, виявився 226-м голосом.
Тепер для прийняття кожного закону їм не доведеться «витягати хворих з реанімації» і знімати артистів з гастролів. Тепер до них долучатиметься Литвин, бо до переможців усі липнуть.

Юля одразу ж показала Ющенкові зуби (скоріше за все, не навмисно, просто характер у неї такий, акулячий) – сама представила Верховній Раді двох міністрів, котрих не мала права представляти, бо вони йшли по квоті Президента. Наполоханий Яценюк після того тричі про це нагадував.

Але я цього не бачила, бо пішла на віче.


До речі, кому цікаво, ось перелік організацій, що підписалися під рішенням віча:

Об’єднання Рідновірів України, Спілка офіцерів України, Всеукраїнське Товариство «Просвіта», Міжнародна асоціація «Козацтво», Українська партія, ВО «Свобода», КМО ОУН(Д), КМО КУН, Руське православне Коло, КМТО УКП, Спас, УНА-УНСО, УРП (Л), Українська патріотична асоціація, Міжнародна ліга «Матері і сестри – молоді України», Український Севастополь, Оргкомітет міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства, Звичаєва громада українського козацтва, Полк імені Святослава Хороброго, «Патріот України».


Крім учасників "земельної" акції, під ВР знаходилися залишки прихильників демкоаліції (кажуть, зранку їх було набагато більше). Тримали гасла: "Юля = прем’єр-міністр!", "Плющ - отморозок?!", "227, тримайтесь!" (на щастя, "утримався" лише Плющ, решта 226 проголосувала "за" :)


Крім них, з іншого боку огорожі стояла жменька переважно дівчат у накидках "Спротиву" під прапором з кулаком, підозріло схожим на луценківський :) Вони тримали гасла проти Тимошенко і стверджували, що хочуть прем’єра-нашоукраїнця. Це як - "широка коаліція"?


Виявляється, біля Верховної Ради харчуються не тільки криси, а й ворони :)
Tags: акції, земля, рідновіри, тимошенко, фото, язичники, єхануров
Subscribe

 • Чекали одних, отримали інших

  Наближаємось потроху до президентських виборів. Думаю, для всіх розклад по кандидатах став несподіванкою. Готувалися до одного, а отримали зовсім…

 • А я знаю, що робити з портретом Тимошенко на Йолці

  Як багато хто знає, вже не перший день активно збирають підписи за те, щоб прибрати з Йолки на Майдані величезний портрет Юлії Тимошенко. Бо,…

 • Скурвий закон

  Всі знають відомий вислів: "Плюнь курві в очі - вона скаже: "Дощ іде". Про що він? Про те, що курвам (у широкому розумінні цього слова) не буває…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments