Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Повернули техніку

(По-русски читать тут)
Повернулася щойно з допиту у Печерському РУГУ МВС. Ходила вдвох з моїм адвокатом, Сидором Кізіним. Після допиту мені повернули вилучену під час обшуку 12 січня техніку - всю, крім 162 CD і DVD-дисків з інформацією. Кажуть, ще треба час, щоб усі передивитися.

Фотоапарат, відеокамера і нетбук у робочому стані. Комп'ютер перевірити не змогла, бо він частково розібраний, і зібрати його сама я не можу, почекаю людину.
Зараз я зв'яжуся з усіма, хто позичав мені техніку, і поверну її.

Під час допиту, який тривав приблизно півтори години, ставили додаткові питання, пов'язані з подробицями появи матеріалу про підпал офісу ПР на нашому сайті, питали, що мені відомо про інші подібні підпали (а я про них взагалі вперше дізналася від слідчого), і таке інше.

Зрозуміло, друзі, що техніку повернули лише завдяки вашій допомозі - завдяки бучі, яку ви підняли.
В першу чергу дякую моєму партнеру Олексію Ярославцеву alek_ya, адвокату Сидору Кізіну, фотожурналісту Віктору Круку sotnyk, голові ВО "Свобода" Олегові Тягнибоку, його заступнику Андрієві Мохнику, голові київської "Свободи" Андрієві Іллєнку deschenko, Вікторії Омельченко viaaaa.

Дякую за бучу і за депутатські запити нардепам Андрію Павловському, Андрію Парубію, Лесі Оробець lesyaorobets, Віктору Уколову, Ірині Геращенко, Олександру Третьякову, Володимиру Яворівському, а також заступнику голови АП Ганні Герман (увагу до історії з обшуком у мене вона теж привернула чималеньку :).
Дякую також за допомогу Ярославу Джоджику, Юрію Костенку, Івану Зайцю.

Дякую співголові Харківської правозахисної групи Євгену Захарову, правозахисникам Андрієві Діденку і Дмитрові Гройсману.
Дякую голові Київської незалежної медіа-профспілки Юрію Луканову, представнику "Репортерів без кордонів" в Україні Оксані Романюк romanuke, помічнику депутата Олені Мартиненко, дякую усім журналістам і правозахисникам, в т.ч. іноземним, хлопцям з КУПР та інших організацій, позаорганізаційним активістам. Кого забула назвати поіменно - згодом згадаю, допишу.
Завдяки вам за пару днів моя робота повернеться у нормальне русло.
Tags: спроби припинити мою діяльність
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 77 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →