Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Свободу Віктору Януковичу!

Ви гадаєте, це гасло трохи передчасне? Я так не думаю.
Так, як він і його люди себе поводять, після закінчення його каденції, хто б не був наступним Президентом - всі вони сидітимуть.
Вважаю, що ми, як люди гуманні, всі разом маємо допомогти їм залишитися на волі. Так і їм, і нам буде краще :) Також не страждатиме престиж нашої держави у світі.
Залишити їх на волі можна лише одним шляхом: усім разом не давати їм робити те, за що їх потім посадять.
В принципі, це ми зараз з перемінним успіхом і робимо. Було б ще серед опозиції поменше гризні - я б за Януковича взагалі не хвилювалася :)

Добре, все це лірика. Я от про що подумала. Під час останніх президентських перегонів я була впевнена, що прем'єр Тимошенко використовує держбюджет для фінансування своєї виборчої кампанії. Бо як же втриматись, коли у тебе в руках такі важелі для перемоги?
Але виявилось, що це не так. Інакше зараз, коли хапають всіх, винних і невинних, аби страху нагнати, Юлі інкримінували б не "нецільове використання коштів", а "розкрадання державного майна в особливо великих розмірах".

"Нецільове використання" звучить страшно, в уяві одразу вимальовується Юля, що будує вілли на Багамах і купує яхти за наш з вами рахунок. Але це якраз було б розкрадання. А нецільове використання - це те, на чому з часів СРСР і до цього часу тримається будь-яка господарська діяльність і будь-який бізнес.

Приклад: У виконроба виникли складнощі з одним із будинків, щось там доводиться переробляти, а гроші, виділені на цей будинок, вже скінчилися. А будівельники ж задарма не працюють, їм треба платити зарплату.
Де виконроб візьме гроші? Всі здогадалися? Правильно, він бере потрошку з коштів, виділених на будівництво якихось інших об'єктів.
І якщо в результаті діяльності виконроба всі об'єкти будуть побудовані в строк і якісно, то це хороший виконроб і все він робив правильно.

Приблизно щось таке "страшне" зробила і Юля. Виходить, що як для людини, яка займається господарською діяльністю, вона мало не свята :)

Украв Луценко машину чи ні - нехай розбирається майбутній справедливий суд. Але не тим його судити, хто вкрав на кілька порядків більше.
Те саме стосується інших колишніх високопосадовців. Ця влада взагалі не має права когось судити, бо вийшла сама і вивела державу з правового поля.

Ми можемо не розбиратися у фінансових і юридичних тонкощах, але ми бачимо, що відбувається з "Тризубом".
Коли знаходили і демонстрували по телебаченню "арсенали бойової зброї" з пневматичних пістолетів і учбових гранат, коли по 10 днів до затриманих не допускали адвокатів і не повідомляли близьких, де вони. Коли людина, звинувачена всього-навсього в обливанні фарбою пам'ятника, що стоїть всупереч указу Президента - пам'ятника тому самому Дзержинському, аналогічний монумент якому знесли навіть у Москві на Лубянці - а людина посаджена на два місяці у СІЗО. Коли в іншого затриманого, відпущеного врешті-решт на підписку, забрали не тільки документи та одяг, перевдягнувши його у дрантя з якогось бомжа, а відібрали також золотий хрестик і обручку (певно, шукатимуть на них залишки тротилу або силумінову порохню з попиляного Сталіна).

Ця влада просто б'є по всьому, що ворушиться, і треба організовано (інакше задавлять по одному) давати їй відсіч.

P.S. Сьогодні зняла новим фотоапаратом, купленим з вашою допомогою, перше відео - як Литвин у Верховній Раді оголошує "Запит народного депутата Андрія Павловського до Генерального прокурора України "Про перешкоджання працівниками міліції професійній діяльності головного редактора інформаційного агентства "Поряд з вами" Олени Білозерської":
http://www.youtube.com/watch?v=CcY56qvFdBU
Ось вам, до речі, і приклад правильної поведінки у нинішніх умовах. Чи можна було уявити всього рік тому, що за мене БЮТівці заступатимуться? :)
Tags: луценко, репресії, тимошенко, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 92 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →