Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Андрющенко

Сьогодні на 11:40 Запорізький Апеляційний суд (просп Леніна, 162) слухатиме апеляційну скаргу на арешт Запорізького студента-історика Едуарда Андрющенка, який перебуває в СІЗО за обвинуваченням в пошкодженні пам'ятника Сталіну.

Інтереси обвинуваченого представлятиме адвокат Сидір Кізін (067)445-10-85

UPD: У коментарях – пряма трансляція з засідання суду від center_gvardiya

UPD: center_gvardiya: Суд постановил перенести заседание на понедельник, чтобы на заседании обеспечить явку Андрющенко.

UPD. Лабайчука суд залишив під вартою.
Сьогодні, як повідомив мені адвокат Сидір Кізін, запорізький Апеляційний суд залишив в силі Лабайчуку Василю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
При цьому було допущено грубі порушення.
Перед судовим засіданням працівники міліціі не допустили до залу судового засідання людей та адвокатів Сидора Кізіна та Сергія Гайдука, мотивуючи це відсутністю місця в залі суду.

Василю Лабайчуку не дали можливості поспілкуватися із журналістами. Він встиг повідомити лише, що до нього та Романа Хмари застосовують насильство.

Сьогодні ж Запорізький Апеляційний суд переніс розгляд апеляції на обранння запобіжного заходу щодо студента-історика Запорізького університету Едуарда Андрющенка.Відкладення відбулося за клопотанням прокурора, який мотивував це необхідністю доставки до суду самого обвинуваченого. Як повідомив адвокат Андрющенка Сидір Кізін, таке відкладення є затягуванням розгляду справи.


Tags: запоріжжя, кізін, репресії, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 44 comments