Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Новини про захист політв'язнів

1. 2 лютого 2011 р. ВО “Жіноча Січ” та ВО “Тризуб” ім. С. Бандери взяли участь у прес-конференції, яка відбулася у місті Рівне, організована Комітетом порятунку України, спільно з УНП, ВО “Свобода” та “Батьківщиною”, повідомляє прес-служба ВО "Жіноча Січ".
На прес-конференції розглядалися питання політичних переслідувань українських патріотів, масових арештів членів “Тризубу” та “Свободи”.
Роман Коваль, представник Комітету порятунку України (м. Рівне), відмітив, що те, що з 1937 року провадив Сталін, знищуючи все українське, продовжує чинити теперішня влада. Ті політичні репресії, які відбуваються через недолугу політику Януковича та його команди, підводять до того, що українці більше терпіти не можуть. Влада тисне на нас – ми вимушені піти в контрнаступ, стверджує Коваль. Ми починаємо гуртуватися не просто під якимись одними політичними заявами, ми починаємо гуртуватися громадськими організаціями, політичними партіями поти нинішня влади.

Микола Коханівський, представник КУНу, говорив про нинішніх героїв, які сидять за ґратами. Те, що здійснили “тризубівці” – відпиляли голову пам’ятнику кату українського народу Сталіну – вони зробили з честю, по-лицарськи, маючи на те повне право, як господарі на своїй землі. За словами Коханівського, влада в Україні діє за московським сценарієм – щоб приховати свої помилки у політиці, щоб відвернути уваги українців, здійснює провокативні вибухи по Україні. Потім у цьому звинувачує активних націоналістів, переслідує патріотів, залякує простих українців. Але з об’єднання українських громадських організацій, політичних партій має вирости той провід, який очолить національно-визвольну революцію.

Світлана Ніколіна, керівник УНП (м. Рівне), висловила точку зору партійної організації з приводу того, що тепер відбувається в Україні. Вона відмітила, що тепер у країні, на жаль, не так багато людей, які готові покласти душу й тіло за нашу свободу. Потрібно навчитися згуртовувати й організовувати українців. Єдине, що боїться нинішня влада, – це народ. Говорячи про чергові місцеві й парламентські вибори, влада зводить нас на манівці. Бо ж принципового значення немає, коли ці вибори відбудуться. Прикладом може служити програш “з тріском” недавні місцеві вибори на Рівненщині, відзначила Ніколіна. Тому що має значення не коли, а як. Якщо вибори будуть проведені за теперішніми правилами гри, то ситуації вони ніяк не змінять. Тоді варто крокувати лише тим шляхом, яким можна здолати цей авторитарний, тоталітарний режим, – лише революційним шляхом.

Олеся Применко, речниця ВО “Жіноча Січ” та ВО “Тризуб”, наголосила, що “тризубівці” готувалися до такої реакції нинішньої влади, тому що ніколи не визнавали Януковича за президента та слідкувала за кожним антиукраїнським кроком його команди. Оскільки теперішня влада в Україні є бандитською, на чолі з паханом, то й діють вони бандитськими методами. Масово арештовують, обшукують, переслідують активних українських патріотів абсолютно неправомірним чином. Влада шляхом знищення “Тризубу”, як дієвої націоналістичної організації, намагається залякати українців, показати нам наше місце. Справа, яка інкримінується “тризубівцям” у Запоріжжі, – “шита білими нитками”, розвалюється на очах. Це розуміють і запорізькі слідчі, і владні представники. Але є вказівка згори – від Януковича – і хлопців продовжують тримати за ґратами, в СІЗО, в страшних умовах. Є свідчення “тризубівців”, яких катували енкаведистськими методами. Влада робить усе, аби припинити будь-який спротив з боку українців.

Степан Молчан, голова Рівненського обласного ВО “Свобода”, розповів, що влада в усіх регіонах України вимагає від “Свободи” списки її членів, активних представників. Викликаються на допит активні члени націоналістичних організацій, зокрема “Тризубу” й “Свободи”. Влада намагається ізолювати тих, хто може чинити спротив. Представник “Свободи” закликав українців долучатися до акцій протесту, які тепер хвилею прокочуються Україною.

Віталій Применко, член Головної Ради ВО “Тризуб” ім. С.Бандери, зробив висновки зустрічі, закликавши українців не бути пасивними, а брати власну долю у свої руки. Нелегітимна влада на чолі з Януковичем переслідує й патріотів, й інтелігенцію, й представників ЗМІ, які мають власну думку і не бояться її висловити. Влада боїться тих, хто може повести за собою, тих, хто є непідконтрольними їй. “Тризуб” – серед таких. Ми мусимо й можемо підтримати тих, хто протестує проти дій влади, примусити керівництво партій почути нас і зробити все, аби повалити нинішній окупаційний режим. Влада не боїться єднання нагорі – будь-який “національний фронт” політичних партій до сих пір закінчувався пшиком. Але якщо ми об’єднаємося знизу – ми зможемо здійснити національну революцію".

2. У Запоріжжі створено штаб допомоги політв'язням-націоналістам. Подробиці тут:
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/019264/

3. Завтра, 4 лютого, у Верховній раді Ніна Карпачова буде робитиме доповідь з приводу політрепресій. Матері репресованих виступили з ініціативою провести пікет під Верховною радою о 10.00. "Розумію, - пише членкиня "Жіночої Січі Катруся Коханівська, - що часу на підготовку зовсім нема, але прошу, по можливості, долучитися до акції та підтримати родичів репресованих, а також поширити цю інформацію про акцію 4 лютого".
UPD: Як повідомила мені Тетяна Тарасенко, до них надійшла інформація, що під час акції можливі провокації.

4. 4 лютого, о 19:00 за адресою вул. Ярославів Вал, 9, відбудуться збори з приводу акції "Свободу політв'язням!". (Інформація від Юлі Смірнової)

5. 7 лютого о 16:00 відбудеться акція "Свободу політв'язням!".
Адреса: вул. Володимирська, 15, будівля УМВС
Наша країна стає поліцейською державою, в якій будь-яке слово проти влади, перетворюється на масові арешти всіх, хто любить свою країну.
Після того, як невідомі підірвали пам'ятник Сталіну в Запоріжжі було заарештовано багато націоналістів, серед яких, крім "тризубівців", і члени партії "Свобода", і позапартійні особи. Переслідують всіх: журналістів, підприємців, юристів, блогерів, активістів різних політичних партій та організацій.
Законом України не забороняється любити свою державу і вільно жити на своїй землі, кордони якої визначені Конституцією України.
Учасники акції покажуть дійство "Україна без Сталіна"
Наші вимоги:
1. Перестати переслідувати патріотів
2. Звільнити всіх політв'язнів
3. Відправити у відставку міністра МВС Могільова

Не будь байдужим!
Наступним можеш бути ти!


Контактна інформація:
(099) 369-50-76, (050) 740-17-15
Ел.адреса: centre-katyan@ukr.net, smirnovaulya@gmail.com

Tags: анонси, запоріжжя, репресії, свобода, тризуб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 14 comments