Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Знищують докази?

На Майдані Незалежності, де стояло наметове містечко, стоять великі машини - "Київавтодор" і т.п, робочі знімають окремі плитки і перевкладають каналізаційні решітки. На питання відповідають, що "чистят ливневку".
Люди з виглядом "старших", які за цим спостерігають, відмовляються відповідати на будь-які запитання.

Сергій Мельниченко, який перебуває під слідством по справі пошкодження плитки, має намір зупинити роботи, оскільки попереду мала бути експертиза, а робочі зараз просто замінять всю плитку і можуть скласти акт виконаних робіт на будь-яку суму.
Мельниченко стверджує, що розмовляв з людьми, які вкладали цю плитку: повна заміна всіх пошкоджених плиток коштувала б, за їхніми словами, 14 тис., а не 200 з гаком, як звинуватили мітингувальників.

01022011500-001.jpg 01022011501-001.jpg 01022011502-001.jpg
Перші фото, зроблені мобільнимОцей робочий справді чистить "лівньовку"


А цей - знімає плитку


Ці троє чоловіків відмовлялися відповідати на будь-які запитання журналістів, радили питати в міліціїНа багатьох перевернутих плитках знизу видно кригу. Олександр Місюра з КУПР звернув мою увагу на те, що між багатьма плитками є щілини, багато тріснутих - явно без сторонньої участі. Це тому, що під плитку затікає вода, замерзає, і вони тріскаються.Ось це маленьке пошкодження - слід від кілка, на яких трималися наметиНа машинах привезли і готуються встановлювати секції дерев"яного паркану. Схоже, вчасно я встигла все сфотографувати...

UPD: Інформація від О.Місюри: "Приїхала слідчо-оперативна група, склала протокол огляду місця події, потім приїхав експерт. Дозвонилися до слідчого, до якого два тижні не могли дозвонитися, він підтвердив, що експертиза не проводилась і він не в курсі, що відбуваються ці роботи".

Tags: купр, майдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments