Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Закрито кримінальну справу проти Артема Матвієнка

Інформація телефоном від запорізького адвоката Cергія Гайдука.

Сьогодні відбувся суд, який розглянув скаргу С.Гайдука на порушення кримінальної справи проти свободівця Артема Матвієнка. До цього часу Артем перебував на підписці про невиїзд. Його звинуватили у тому, що він нібито у травні минулого року разом з Ю.Гудименком взяв участь в обливанні фарбою пам'ятника Дзержинському.

Суд скаргу адвоката задовольнив. Перед цим, розповідає пан Сергій, на нього і на його підзахисного був просто шалений тиск з боку міліції - їм пропонували забрати скаргу, інакше буде гірше, зокрема, Гудименкові.

Але вони скаргу не забрали, і тоді перед початком судового розгляду слідчий і прокурор подали оформлену заднім числом постанову прокуратури про закриття кримінальної справи проти Матвієнка. Ця постанова датована ще 20 січня, але до суду про неї відомо нічого не було, і на адвоката і його підзахисного продовжувався тиск.

Отже, принаймні одного патріота вдалося відстояти. Що ж до Гудименка, то досудове слідство по його справі вже закінчене і справа готується до передачі до суду.

Tags: запоріжжя, репресії, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 14 comments