Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Олексій Ярославцев їде на допит

Мого партнера по ІА "Поряд з вами" Олексія Ярославцева alek_ya щойно телефоном запросили на допит до Одеського міського управління внутрішніх справ, що знаходиться за адресою: м.Одеса, вул. Преображенська, 44. Повістка чекатиме його на місці.

Йдеться про кримінальну справу, порушену внаслідок спроби підпалу офісу Партії регіонів в Києві у новорічну ніч, матеріал про що ми розмістили на сайті агентства, і після цього у мене було вилучено всю оргтехніку, фото-, відеотехніку і носії інформації.

Запросив Ярославцева слідчий по кримінальних справах Печерського РУГУ МВС м. Києва Войтюк Антон Васильович, який зараз в Одесі, на доручення слідчого Цуркана Д.В.
Ярославцев їде на допит на 13:30.

Триматиму вас в курсі.

UPD (15:15). Олексій Ярославцев вже звільнився з допиту. Допитував його той самий опер Антон, який стеріг мене вдома на кухні у проміжку між обшуком і допитом і потім доправляв на допит. Крім нього, присутні були двоє працівників одеської міліції та їхній начальник.

Опер цікавився подробицями появи на нашому сайті інформації про підпал офісу ПР і тим, чи маємо ми зв'язки з радикальними організаціями. Ярославцев написав з цього приводу пояснення. Судячи зі слів опера, той думав, що техніку мені вже повернули :(

Tags: журналістика, мєнти, спроби припинити мою діяльність
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 42 comments