Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

В одного з ув'язнених тризубівців - туберкульоз?

Віталій Вишнюк, який був фактично викрадений міліцією (більше 10 днів батьки розшукували його, а їм не повідомляли, де їхній син і що з ним - http://www.poryad.com/?p=8363&cpage=1#comment-619 - див. коментарі в кінці статті), знайшовся у Запорізькому СІЗО.

Як повідомили мені двоє його знайомих (один вчора телефоном, другий сьогодні через приватку ЖЖ попросив написати про це), у хлопця початкова форма туберкульозу, якого до арешту не було.

UPD: Вчора, після того, як ми вперше отримали інформацію про туберкульоз у Віталія, мій партнер Олексій Ярославцев alek_ya одразу ж зателефонував його батькам. Батьки, судячи з усього, про імовірну хворобу сина не знали. Дослівно - батько сказав: "О, це погано. Дякую за інформацію".

Одразу ж після розмови з батьками Ярославцеву зателефонував чоловік, який представився адвокатом Віталія Вишнюка. Він сказав, що спілкувався з Віталієм особисто, спілкувався зі слідчим. Каже, якби щось знайшли, Віталій би йому сказав. Ще казав, що якби туберкульоз був виявлений, хлопця поклали б до лікарні, а не тримали б у СІЗО (от у це я не вірю - О.Б.). Також адвокат повідомив, що попросив слідчого ще раз перевірити інформацію про стан здоров"я Віталія.

Так що, як бачимо, інформація надходить протирічлива. Схоже, хтось бреше.
Tags: репресії, тризуб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 19 comments