Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Мітинг білоруської опозиції у Празі(По-русски читать тут)
29 січня о 12 годині відбувся мітинг білоруських опозиціонерів зорганізований представником білоруської діаспори Євгеном Сідоріком. На мітинг прибув координатор громадського руху «European Belarus» Зміцер Бародка з групою патріотів-опозиціонерів. В руках тримали банер на англійській мові «Stop terror in Belarus!» та плакати. В білоруській акції протесту взяли участь члени Міжнародного Об’єднання «Українська Свобода» під керівництвом віце-президента об’єднання Олега Зайнулліна.

Перед присутніми виступили Зміцер Бародка, який розповів про ситуацію в Білорусі, а також Олег Зайнуллін, який у своєму виступі розповів про події в Україні, про численні репресії проти патріотів-націоналістів, підкресливши, що тільки соціал-національна революція може змінити стан в Україні і знищити антинародний правлячий режим Януковича і його команди.

Мітинг проходив під національними прапорами Білорусі, України, червоно-чорними бандерівськими стягами та Свободи. Мітинг викликав велике зацікавлення в численних туристів Праги та місцевих жителів, а також ЗМІ. На акції роздавались листівки англійською мовою про політичні репресії в Білорусі.

Михайло Федай
Tags: білорусь, європа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 46 comments