Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Фотозвіт по 7-й річниці "України без Кучми"У п’ятницю на Майдані УНА-УНСО відсвяткувала 7-у річницю початку акції громадської непокори «Україна без Кучми». Хоча насправді акція почалася 15-го, а не 14-го, саме у цей день 7 років тому співкоординатори акції прийняли рішення ставити намети на Майдані.

На Майдані встановили намет пам'яті Георгія Ґонґадзе і Тараса Процюка, запалили у ньому лампадки. У великих бочках палало багаття. Ветерани програної (тоді) війни пили свої фронтові сто грамів.


Крім унсовців, були Володимир Чемерис, Валентина Семенюк, представники «Української партії», просто учасники УБК.

Пані Наталка Чангулі: "Слава Нації!"


Олег Бойко, Ігор Мазур (Тополя), Наталка Чангулі, Олександр Ротаєнко, Володимир Чемерис, Валентина Семенюк. (Чотири майже однакових знімка - заради виразу обличчя пані Наталки. Він того вартий :)

Мав бути Луценко, але не з’явився – кажуть, занадто активно святкував свій день народження :) Шкода, я втулила б йому листівку про нашого друга майора, щоб було йому з кого починати «наведення порядку» на старій-новій посаді :)
До речі, як би хто не ставився до Луценка, його можливе повернення у міністри МВС – це дуже класно, бо створює прецедент. Той, хто пішов, ще може повернутись і навести шмон. Мєнти боятимуться.


Фотки для френдів :)


Тополя казав, що 7 років тому у цей день на Майдані вбили перші цвяшки у труну кучмізму. Правда, «гробик потім відкрився, і воно все назад повилазило». Але завдяки УБК стала можливою Помаранчева революція і сьогоднішня свобода зібрань.Тополя і Семенюк

Чемерис казав, що сьогодні Україна все таки з Кучмою, просто в Кучми інше прізвище. Не поділяю цю думку, і годі. Докладніше – колись потім.

Чемерис і Семенюк

Головна новина для унсовців – ветерани і політв’язні УБК Ігор Мазур (Тополя), Руслан Зайченко і Владислав Мирончук нагороджені найвищою нагородою УНСО – Пустельним хрестом. Хрести просто на Майдані їм вручила тележурналістка і єдина жінка – кавалер Пустельного хреста пані Наталка Чангулі.

Ветерани і політв’язні УБК Ігор Мазур, Руслан Зайченко і Владислав Мирончук "замочують" Пустельні хрестиP.S.Вибачаюсь за якість фото. Контраст холодного і гарячого повітря, плюс темрява – моя мильничка не витримує. Все, з нового року буде новий фотік!
Tags: акції, тополя, україна без кучми, уна-унсо, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 22 comments