Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ганна Герман засудила обшук у мене

Вчора в інтерв'ю 5 каналу вона гостро критикувала ментів, що обшукали мене і вилучили техніку.

"Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман запевняє, що влада не чинить тиску на письменників і журналістів для того, що посіяти страх в суспільстві.

"Я абсолютно спростовую такі твердження. Я би говорила тут про кілька окремих випадків... Ті випадки, коли написав листа депутат до Генпрокуратури на письменницю, бо йому не сподобалось щось в її книжці і те, що міліція пішла з тим розбиратися, велике глупство", - заявила вона в ефірі 5 каналу.

"Це дуже шкодить і президенту, і владі, і всім тим реформам, які ми робимо", - додала чиновник.

"Ми маємо міліціонерів яких маємо. Як казав відомий негативний персонаж в політиці: "Інших письменників для вас у нас нема". На жаль, у нас інших міліціонерів для наших письменників немає. Але їх треба виховувати, тих міліціонерів, їх треба вирощувати, їх треба вчити. І я вважаю, що це була величезна помилка", - заявила Герман.

"Величезна помилка також була, коли прийшли обшукувати дівчинку, журналістку-блогера, через те, що вона начебто щось там мала, якісь відомості про якісь вибухи", - зазначила вона.
Заступник глави адміністрації уточнила: "Розумію, що у міліції є своя робота, але крім роботи міліція повинна мати ще голову".

"І якщо міліція не буде мати голови і олії в голові, то вона принесе президенту велику шкоду. І я думаю, президент України дуже серйозно проаналізує ці окремі випадки. Він вже, я знаю, мав дуже серйозну розмову із зверхниками правоохоронних органів на цю тему. І я думаю, що такі випадки в Україні повторюватися не будуть", - зазначила Герман".


Для мене Герман - опонент з опонентів, з більшістю того, що вона сказала у цьому ж інтерв'ю, я категорично не згодна (наприклад, що переслідування колишніх урядовців не має нічого спільного з політикою), а дещо відверто не відповідає дійсності (наприклад, що у День соборності на Контрактову до Яценюка та інших прийшло більше людей, ніж на Софійську до Тимошенко. На Контрактовій я не була, але очевидці казали мені, що там було біля тисячі людей, та й сайт "Фронту змін" повідомляє про "понад тисячу осіб" - отже, більше бути ніяк не могло, а на Софійській зібралося багато тисяч, це було видно неозброєним оком. Втім, я припускаю, що Ганну Герман могли дезінформувати).

Але за цю заяву я їй щиро вдячна. Це вчинок мудрого політика.
Наскільки я зрозуміла з її слів, Янукович вже особисто вклеїв Могильову за той обшук у мене. Це, звісно, радує.

В якості бонусу - моє інтерв'ю з Ганною Герман трирічної давнини:
http://bilozerska.livejournal.com/58472.html
Tags: герман, спроби припинити мою діяльність, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 70 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →