Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

І знову про арештованих

Поки я продовжую писати величезний сьогоднішній звіт, прибув лист із Полтави:

"Сьогодні на мітингу у нашому місті біля дошки Петлюри почув від однодумців сумну новину. У нас в Полтаві учора біля 19 вечора затримали Ігоря Загребельного, голову полтавського обласного осередку "Тризуба". Сволота витягла людину з гуртожитку... Де зараз і що з ним - невідомо. До речі, інформація про це вже є в Інтернеті.
Що пришиють Ігорю, можна лише здогадуватися, враховуючи те, що рік тому напередодні Новорічних свят 22 грудня 2009 його уже затримували менти за спробу підпалу місцевого офісу партії регіонів. Тоді його і ще одного хлопця тримали у відділку, здається, днів 4. Які вони вийшли звідти, краще рідним було не бачити... Зараз, враховуючи те, що цим обом затриманим дали "з відстрочкою" строк по 3 роки, і враховуючи події, дуже слабо віриться, що тепер його не закриють..."


А ще я сьогодні на Софійському майдані поспілкувалася із Зоєю Василівною Півторак, мамою затриманого "тризубівця" Олексія Зануди. Ця літня вже жінка приїхала на мітинг просто з лікарні, вона плаче і каже, що її сина катують. "Вони тільки боввана убили, а нам убивають дітей", - плаче вона. Просила мене переказати через доступні мені ресурси матерям інших ув'язнених, щоб вони збиралися разом і їхали пікетувати Адміністрацію Президента.

Tags: полтава, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 26 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →