Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вилучену техніку не повертають

Друзі, ви мене постійно питаєте, чи менти вже повернули мені мою апаратуру, вилучену під час обшуку 12 січня.
Відповідаю: ні, не повернули.
Того ж 12 січня після допиту повернули мобільні телефони, принтер, сканер і ще кілька дрібниць, але не повернули системний блок, нетбук, фотоапарат, відеокамеру і всі носії інформації.

Сьогодні я в черговий раз зателефонувала слідчому Печерського РУГУ МВС України у м.Києві майору Дмитру Цуркану і попросила повернути хоча б фотоапарат - адже мене нібито підозрюють у зйомці відео підпалу, а фотоапарат цей взагалі не знімає відео. Він відповів, що експерти якраз саме з фотоапаратом зараз і працюють. Скільки часу може тривати експертиза, він не знає, але згадав, що ніби є інструкція, що експертиза триває місяць.

Тобто, завдання у них - не знайти підпалювачів, а принаймні на місяць вибити мене з роботи. Це називається не слідство, а матеріальне покарання людини, невгодної владі.
Ну, самі винні. Начуватимуться тепер. В рамках закону, звісно :)

Зараз у мене є позичені добрими людьми маленький нетбук, який повноцінний комп"ютер аж ніяк не замінює, і фотоапарат Canon, де серйозно заїдає кнопка і кадри виходять через раз.
Також є зібрані вами гроші, і настав психологічний момент купляти нову техніку.
Думаю, почну з фотоапарата, далі, Бог дасть, зможу узяти новий комп'ютер. А якщо вони думають, що знову прийдуть і все конфіскують, і я знову буду гроші з читачів збирати - так у мене є інші можливості: працюватиму на особистому обладнанні народного депутата, з його офісу.

А ще - найближчим часом маю намір докласти серйозних зусиль до того, щоб ст. 171 КК і ст.17 Закону України "Про державну підтримку ЗМІ і соціальний захист журналістів" нарешті почали працювати. А то поприймали усякого, щоб Заходу очі замилити, ніби у нас демократія, а насправді воно все мертве.

Є в мене ще кілька задумок, які маю обговорити з вами, але це після свят.
Tags: бєспрєдєл, журналістика, репресії, спроби припинити мою діяльність, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 41 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →