Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

За повернення книгарні "Сяйво" (фото)

Друзі, а сьогодні ж, взагалі-то, Водохреща. А я ще нікого не привітала. І в Гідропарку сьогодні не була. І пишу безперервні однотипні пости про репресії.
Пробачте мені. "Нє я такой - жизнь такой" (с) Певна, скоро це закінчиться.


Побувала сьогодні на пікетуванні біля колишньої книгарні "Сяйво". Рівно рік тому її захопили рейдери. Відтоді приміщення книгарні стоїть заколочене, книги з нього вкрадені, персонал залишився без роботи, досі тривають суди.
Протистояння з рейдерами було жорстким, під час деяких сутичок я була присутня:
http://bilozerska.livejournal.com/219785.html
http://bilozerska.livejournal.com/223069.html
http://bilozerska.livejournal.com/224608.html

Сьогодні активісти київської організації Конгресу Українських Націоналістів і персонал колишньої книгарні зібралися під її стінами з вимогою повернути книгарню киянам.

Голова Секретаріату Головного Проводу КУН Володимир Манько казав про те, що новий власник "забув" про свою обіцянку відкрити на цьому місці нову книгарню, і назвав закриття "Сяйва" ганебним. Він повідомив, що КУНівці уважно стежать за судовою тяганиною навколо "Сяйва".

Капітан І рангу Євген Лупаков казав про те, що влада боїться книжок, бо боїться взагалі будь-якого правдивого слова. Тому на місці книгарень з"являються бутіки і фастфуди.

Ірина Соколовська - про те, що в цій книгарні продавалися українські книжки, отже, її закриття є одним з проявів українофобії.

Заступник директора книгарні Алла Решетнікова подякувала людям за підтримку, бодай моральну. Казала, що суди затягують навмисно. Коли я уточнювала у неї прізвище, сказала: "Так, я Решетнікова. Тільки це у мене і залишилося".
Виступає Євген Лупаков
Володимир МанькоПрацівниці колишньої книгарні


Ірина Соколовська


Алла Решетнікова

Tags: акції, книги, кун, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments