Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Знову затримано Андрія Тарасенка

Щойно телефонує мені його дружина Тетяна, сказала, що 20 хвилин тому її чоловіка знову затримали.

До Андрія Тарасенка, який відпущений на підписку і живе у Києві за місцем реєстрації, біля його дому підійшов слідчий карного розшуку Святошинського РВ і попросив проїхати з ним, щоб подивитися фотографії з мітингу біля ВР проти ратифікації угоди по ЧФ. (Якщо не помиляюся, мається на увазі мітинг 27 квітня - О.Б.).

"Андрій спитав, чи є у слідчого привід (вочевидь, Тетяна має на увазі повістку - О.Б.). Слідчий сказав, що немає, але давай краще по-хорошому, якщо не хочеш по-поганому. Андрій сказав, що якщо приводу немає, він не поїде. Тоді слідчий каже: "Значить, буде по-поганому. Пред"яви документи". А у нього ж всі документи вилучили у Франківську, забрали взагалі все - мобільний, наплічник з усіма речами, залишили тільки старі штани, мешти і кофтину. Слідчий каже: "Тоді ми тебе затримуємо". Сказали, що відпустять за годину. Але після всього, що ндіється у країні, я в це не вірю".

Додаткова інформація від адвоката Сидора Кізіна. Сьогодні було чергове судове засідання по справі "руйнаторів Леніна", де одним з обвинувачуваних є Тарасенко. Прокурор зробив подання на його арешт, мотивуючи це тим, що він, будучи на підписці, поїхав на Різдво до Франківська, але суддя це подання відхилила.

UPD. Пише viaaaa: "Щойно говоріла телефоном з Андрієм Тарасенком - його вже відпустили, їде додому, дякував за турботу.
Оперативно все відбулося - що значить розголос :)"

Tags: репресії, тризуб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →