Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

І знову хроніка репресій

1. Вчора знову затримували "тризубівців". 17-го в Обухові затримано Олексія Зануду, його етаповано до Запоріжжя. Також затриманий Віталій Вишнюк з Харкова, 1978 року народження, про нього поки що відомостей немає. Інформація - від Тетяни Тарасенко, дружини затриманого Андрія Тарасенка.

2. У Луганську обшукали одного з лідерів підприємницького руху Ігоря Запрудського. Матеріал про це прислав мені Андрій Пастушенко:

"Сьогодні 18.01.11 о 13-00 в місті Луганську в примішенні магазину, який належить активісту підприємницького та профспілкового руху Ігору Запрудському вдерлася міліція і почала перевіряти його «господарську» діяльність. При цьому маючи на руках тільки направлення на перевірку, підписане начальником міськвідділу МВС в м. Луганськ, Ковальчуком О. А. Молоді люди, які виконували роль понятих не мали при собі ніяких документів.

З торгового залу магазину було вилученео відеокамеру та іншу електронну і комп’ютерну техніку. Зняли і винесли навіть кілька дорогих люстр з вітрини. Все робили мовчки, нічого не пояснюючи і не відповідаючи на питаня.

Господареві магазину від хвилювання стало погано (ще б пак) і йому викликали швидку допомогу. Міліціянти ніяк не відреагували на появу швидкої і продовжували бешкет. Лікар швидкої наполягав на терміновій госпіталізації пана Запрудського, але він відмовився від цього, тому, що в його магазині орудують злочинці в погонах. Саме в цей час до магазину під`їхала журналістка видання “Закон і порядок» Ірина Радченко. Не зважаючи на запрошення господаря та Закон України «Про журналістську діяльність», до торгової зали її не допустили і перешкоджали в професійній діяльності – фільмуванню того, що відбувається.

Все, що було забрано з магазину не описувалось, оскільки копія протоколу виїмки матеріальних цінностей не була надана власнику. Тобто горе правоохоронці діяли як звичайні розбійники. Якби не форма на декому із них то ніхто б не повірив, що ці люди є державними службовцями. Що ж, яка правова держава – такі ж і правоохоронці.
Андрій ПАСТУШЕНКО

Жодна людина, а тим більше посадовець - міліціянт (захисник та охоронець наш) не мають права посягати на наше життя, здоров`я, приватну власність. Виконуючи свої посадові обов`язки з порушеннями Законодавства України – самі стають правопорушниками тобто – ЗЛОЧИНЦЯМИ. А тому підлягають КРИМІНАЛЬНІЙ відповідальності.

Володимир МАРЦІШЕВСЬКИЙ"

3. Знайшовся затриманий командир "Тризубу" Роман Хмара:
http://endryx.livejournal.com/82517.html

4. Пише адвокат Сидір Кізін:
"Цей лист мені передали з Всеукраїнської організації ветеранів. Його отримав член цієї організації В.Павлов на свій запит у травні 2010 року.
Виходить, Міськрада зобов'язана була по закону через суд знести цей пам'ятник як незаконно встановлений.
Натомість хлопців із Тризубу переслідують за те, що вони зробили роботу міськради". (Ну, якщо мати на увазі вибух, то роботу міськради зробили зовсім не тризубівці, а якісь професіонали в погонах - О.Б.)
http://www.poryad.com/books/zaporizzya/zapor_mr1.pdf
http://www.poryad.com/books/zaporizzya/zapor_mr2.pdf

А Андрій Мохник та Андрій Іллєнко пояснили мені сьогодні, що пам"ятник Сталіну, вочевидь, був демонтований на виконання рішень ХХ з"їзду КПРС, які, до речі, ніхто не відміняв, крім запорізьких комуністів-ренегатів :)

Tags: запоріжжя, репресії, тризуб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 40 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →