Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вчорашні акції на підтримку затриманих "тризубівців" (фото, відео)

Нарешті дійшла черга написати про дві вчорашні акції на захист "тризубівців". На першу, під МВС, де була, наскільки я зрозуміла, лише "Свобода" на чолі з Тягнибоком, я не потрапила - була у ВР. Пишу на підставі фоток, відео і розповіді Ярославцева alek_ya.

Свободівці тримали гасла: "Свобода" проти політичних репресій!", "Геть ментовський беспредел", "Репресують патриотів лише окупанти", "Геть сталіністів з МВС"
Скандували "Свободу репресованим!", "Влада ідіотів судить патріотів!", "Геть ментовський беспрєдєл!", "Могильова - у відставку!",

Олег ТЯГНИБОК: "Сьогодні в Україні таке враження, що повертається сталінізм. І це вже не враження, це факт. Вони вирішили повернути стару більшовицьку систему зі сталінськими методами управління. Відроджуються так звані "трійки". Міліція, абсолютно нехтуючи Конституцією України, Законом України "Про міліцію", іншими законодавчими документами і нормативними актами, чинить повну сваволю". Розповів, як до затриманого у Запоріжжі Юрка Гудименка півтори доби не допускали адвоката, а потім миттєво присудили йому запобіжний захід тримання під вартою. Казав, що прокуратура в Україні служить владі, а не громаді, а суди виконують виключно політичну волю бандитської антиукраїнської влади.
"Ми маємо зробити все для того, щоб підігрівати революційні настрої в українському суспільстві. Революція - як докорінне очищення влади".

Він голосно кілька разів проголосив вимоги: припинити репресії проти українських патріотів, випустити усіх політв"язнів, Могильов повинен піти у відставку.

Виступали також Руслан Андрійко і, якщо не помиляюся, Андрій Мохник.
До пікетувальників так ніхто і не вийшов.

Закінчивши пікетування, свободівці колоною пішли на Банкову, де на першу годину збирався великий мітинг на підтримку "тризубівців".
Туди я вже підійшла, хоча й не на самий початок. Але попрацювати не змогла - до мене підходили, віталися, тисли руку... Одна добра людина навіть позичила мені свій фотік, за що їй велике спасибі. Трошки поламаний, щоправда, але це нічого. Через постійні вітання і обійми мені практично не вдалося ні познімати, ні послухати промовців.

Серед тисячі з гаком людей, що зібралися на Банковій, я зустріла практично всіх своїх знайомих. Прапори були - "Свободи", УНА-УНСО, "Патріоту України", Української партії, КУН і навіть один БЮТівський! Ще трохи - і януковичі справді об"єднають проти себе всю країну. Щось мені підказує, що справа "тризубівців" ось-ось розвалиться і їх випустять.

Прикро тільки, що практично всі випадкові перехожі розмовляючи між собою, казали, що мітинг проплачений. Зіпсували людей "проплатчики". Чесні хлопці виходять за потрібну усім справу, а повірити в це людям важко.

Фото Олексія Ярославцева, Віктора Крука і трохи моїх.


Відео з www.poryad.com:
Tags: акції, бєспрєдєл, репресії, свобода, тризуб, тягнибок, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 48 comments