Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Підсумки дня

(По-русски читать тут)
Луценка залишили під вартою. "Апеляційний суд Києва врахував тяжкість скоєного Ю.Луценком злочину та його поведінку". А яка у нього така погана поведінка? Мабуть, мається на увазі те, що не дав себе пов'язати на трапі літака з іноземним паспортом у кишені, як йому дуже рекомендували деякі його "друзі", зокрема, Москаль.

На Тимошенко у прокуратурі склали протокол за вчинення тиску на суд - за те, що вона ходить у суди до політичних колег. Водночас, її можуть випустити у Брюсель. Вочевидь, провокують не повертатися до України.

Справа про підрив запорізького Сталіна перекваліфікована як теракт і передана СБУ. За неї нібито взяв на себе відповідальність новостворений "Рух 1 січня". "У засобах масової інформації, на інтернет-форумах з`явилося повідомлення про те, що відповідальність за здійснення вибуху взяла на себе організація "Рух Першого Січня", заявивши, що підрив вибухового пристрою здійснено на честь 102-річчя від дня народження Степана Бандери. Також від імені цієї організації заявлялося, що це перша акція зі знищення ворогів української нації, й наступними цілями, нібито, стануть антиукраїнські службовці, працівники СБУ, прокуратури, судді, які переслідують українських патріотів. Також були висловлені погрози щодо знищення всіх сіоністів і синагог".
Звісно, у мене немає жодних доказів, зате є чуйка, що не обійшлося тут без російських спецслужб. Маєте повне право казати, що я помиляюся. Історія покаже.

В Одесі застрелили лідера Партії промисловців і підприємців України, депутата Одеської міськради Олександра Коробчинського. Ну, це, я думаю, не політика, а розборки, пов'язані з великими грошима.

І наостанок. Житель Івано-Франківська Руслан Коцаба просить генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу за фактом наруги у новорічну ніч над Державним Гімном України.
Викинули фразу "Згинуть наші воріженьки...". Правий мій френд Коцаба: «Хто вчинив наругу на Державним Символом? Хто вважає себе таким собі «воріженьком», що зі страху перед українським національним, що став Державним, Гімном на догоду правдивим ворогам вилучив слова із тексту?»
Самі розписалися, що вважають себе воріженьками України і бояться за своє політичне майбутнє :)

Tags: луценко, одеса, пам'ятник, репресії, суд, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 102 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →