Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На Київщині освячена церква УПЦ КП

(По-русски читать тут)
З прес-служби КУН прислали таку інформацію:

1 січня в селищі міського типу Клавдієве-Тарасове, що у Бородянському районі, відбулось освячення каплиці Віри, Надії і Любові та матері їх Софії УПЦ Київського Патріархату. Освячення здійснював Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Старостою каплиці є голова Бородянської районної організації КУН Микола Кулинич, який повідомив, що районна влада відмовилась прийняти участь в освяченні, не дивлячись на запрошення настоятеля каплиці отця Сергія.

Натомість неабиякою прихильністю місцевої влади користуються церковники московського Патріархату, які зчинили гучний лемент з метою не допустити освячення каплиці УПЦ КП. Свої дії вони мотивували тим, що, церковні дзвони буцімто лякатимуть дітей з дитячого садочку, який знаходиться неподалік. Микола Кулинич розповів, що місце, на якому зведено каплицю є намоленим, оскільки тут постає вже четверта православна споруда, починаючи від 1913 року.

У своїй промові Патріарх Філарет наголосив, що сьогодні йде масований наступ на нашу православну конфесію з боку московського Патріархату, за яким стоїть російська церква. Він сказав, що УПЦ КП залишається найпотужнішою християнською конфесією в Україні, яка налічує близько 14,5 мільйонів вірних. “Наша церква є єдиною силою українців, яку не вдається розколоти. Ось чому її намагаються просто знищити і робить це московський Патріархат руками чинної влади”, – наголосив Патріарх Філарет.

Після церемонії освячення каплиці Святійшому Патріарху було презентовано вироби Клавдієвської фабрики ялинкових виробів у вигляді кульок з намальованими ангелами, Божою матір’ю і новопосталою церквою Віри, Надії і Любові та матері їх Софії.

Tags: кун, упц кп, християнство, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 35 comments