Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Луценко: суд переноситься(По-русски читать тут)
На суд, де сьогодні розглядалася апеляція щодо запобіжного заходу для Луценка, я потрапити не змогла. Орієнтуюсь на те, що розповіли знайомі, які там були. Фото на мобілку зроблені ними ж.

Отже, людей було біля 500, переважно, з "Народної самооборони". Ще були три прапори УНСО і два прапори Народного Руху. Люди скандували: "Руки геть від Луценка", "Ні репресіям!" тощо. Тримали плакати, зокрема, "Юра, ми з тобою та йдемо до бою".
Приходила Тимошенко - як вона сказала, подивитися в очі суддям.

Самого Луценка у залі засідань не було. Він і його адвокат Ігор Фомин подали спільне клопотання про особисту присутність Луценка. Сьогодні апеляційний суд задовольнив це клопотання і переніс засідання на завтра, 5 січня, 11:00 - вочевидь, для того, щоб зібралося менше людей і не було Юлі, яку на завтра на 12:00 знову викликають до прокуратури. Але, знаючи Юлю, я підозрюю, що вона встигне і туди, і сюди.

Думаю: яка причина поразки опозиції, переслідування її чільників тощо?
А причина одна: всі політичні сили в Україні, що нині представлені у парламенті, і БЮТ це стосується у першу чергу, будувалися не на ідеологічній основі, а як бізнес-проекти, виключно з розрахунку на одержання прибутку. Це дає позитивний ефект, коли партія на підйомі, але як тільки починаються перші труднощі, як тільки бути разом з цією силою стає НЕВИГІДНО, люди звідти тікають.
Нерядові Юлині партійці платили велетенські гроші за місця у списках не для того, щоб їх переслідували, а для прямо протилежного. Це ж бізнесмени: коли акції перестають приносити прибуток - вони їх продають і купують інші.
І Юля нічого, наскільки мені відомо, не зробила для того, щоб змінити існуючий стан речей. Вочевидь, вона сама бізнесмен, мислить тими ж категоріями, і її це влаштовувало.

Тепер конкретно по Луценку. Його дружина прокляла Ющенка як зрадника - забула, певно, хто демонстративно виносив портрет Ющенка зі свого службового кабінету - коли один був Президентом, а другий - міністром МВС.

Ющенко - передусім людина, а не політик. У цій людськості - особистій, а не політичній реакції на все, що відбувається, його велика сила і велика слабкість.
От я, наприклад, розумію, що зараз варто пробачити чи хоча б тимчасово не педалювати всі негарні риси і вчинки чільників опозиції і захищати їх від Януковича. Це навіть не політична доцільність каже так робити, а інстинкт самозбереження, бо по одному переламають усіх.
Але хто такі для мене Луценко чи Тимошенко? Політики. Вони можуть мені як завгодно не подобатись, але на особистому рівні нічого поганого вони мені не зробили. Ніхто мого портрету з кабінету не виносив. Ніхто не нацьковував журналістів на мого сина, що в нього дорога мобілка та іномарка. Не з мене хихотіли на спільній з Путіним прес-конференції після знаменитого "мазурика".

Тому я можу їх пробачити. Але не можу пробачити, скажімо, бізнесмена, який колись давно кинув мене на 100 доларів. Скажу чесно - його б я від Януковича не захищала. Тому що особистих образ (справа тут, звісно, не в грошах, а у ставленні до мене) не пробачаю.
Можливо, і Ющенко такий. Для політика це великий недолік.

Tags: луценко, репрессии, суд, тимошенко, ющенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 176 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal