Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Підпал офісу ПР дійсно мав місце


(По-русски читать тут)
Інформація - від міліції, яка порушила за фактом спроби підпалу кримінальну справу.
Будинок - у Печерському районі, адресу не названо.


UPD: higher_caps розшукав адресу (Печерський узвіз, 19). Ось фото будинку з Яндекс-карт. Це справді воно:


"Неизвестные кинули бутылку с зажигательной смесью в окно общественной приемной, которая находится на первом этаже в "хрущевке". Это двухкомнатная квартира, в которой из 2 компьютеров и нескольких столов больше нет никаких ценных вещей. Бутылка разбилась о решетку и зажигательная смесь смогла повредить только подоконник".

У невідомих міських партизанів, як би це сказати пом’якше, зовсім нема голови. Це був перший поверх житлового будинку. В офісі могло бути, наприклад, багато паперів, газет, агітматеріалів - і готова пожежа, від якої міг би зайнятися весь будинок. У новорічну ніч, враховуючи велику кількість п’яних людей, вони могли згоріти живцем. До чого тут політика? "Регіонам" шкоди майже ніякої, а звичайні люди під загрозою. Хочете боротися - боріться, як би це сказати, більш адресно. Щоб люди не страждали.

Сьогодні "Газета по-киевски" брала у мене з цього приводу коментар. Розпіарили мене на повну, спасибі їм:

"Случившееся не прошло мимо внимания националистки Елены Белозерской, знаменитой участием в акциях поджога киевской мэрии и солидарностью с теми, кто выжигал звезду на лбу Ленина на метро «Театральная» и отбивал подборок Ильичу на Бессарабке, разбивал монументы Крупской около Дарницкого вокзала, отбивании носа у памятника Чекистам на метро «Лыбидская».

– Я проверила адреса офисов ПР, которые нашла, сравнила их фотографии с тем зданием, что на видео. Это не здания партийных офисов, – сказала ГАЗЕТЕ ПО-КИЕВСКИ Елена Белозерская. – Это также не может быть съемкой двухлетней давности поджога офиса Голосеевского района на пр. Науки. Подозреваю, что это может быть вообще какое-то нежилое здание, иначе бы табличку на нем сняли четко, указали бы адрес. Также могу предположить, что это какие-то интернет-шахиды, которые могут взять подобные видеоролики из любой точки страны или мира, чтобы затем заявить об ответственности за акцию".


У підпалі мерії я, щоправда, участі не брала, але все одно спасибі :)
Слова мої, звісно, перекрутили, як хотіли, але все-таки не настільки, щоб я дзвонила туди лаятись чи писала офіційні запити. Насправді мене спитали, чи не знаю я, що це за офіс, оскільки Партія регіонів стверджує, що їм про підпал нічого невідомо. Я чесно відповіла, що встановити це мені не вдалося. Розповіла, що розшукала в Інтернеті адреси багатьох, хоча не всіх, київських офісів і знайшла фотографії цих будинків - це не вони.

Тоді журналістка спитала, що я думаю з приводу того, що це може бути якийсь старий підпал, виданий за свіжий, і що ця нікому не відома організація могла взяти на себе підпал, здійснений іншими людьми. Я на це відповіла, що це точно не підпал голосіївського офісу у 2008 році, бо фото цього будинку я теж дивилася і порівнювала. По другому пункту сказала, що може бути все - аж до якогось нежилого будинку, і що справді, зустрічаються Інтернет-терористи, які задля розкрутки можуть взяти на себе все, що трапляється у місті і не тільки в місті.

Порада партизанам. Не хочете припущень про нежилі будинки та зйомки не в цьому році чи не в цьому місці - вказуйте у ваших релізах адресу. Тоді, навіть при найгіршій якості зйомки, коли не читаються таблички, це елементарно перевірити.

Порада Партії регіонів. Негарно, панове опоненти, брати приклад з комуністів, які звикли з радянських часів, що вони єдине джерело інформації, а все інше - "клєвєта". Як тільки cтало відомо про цей підпал, один знайомий сказав мені: "Регіони ніколи не зізнаються, бо це опускалово". Особисто я так не вважаю, бо від пляшки з напалмом у вікно не застраховані і цілком порядні люди, але ви - якщо погоджуєтесь із моїм знайомим, навіщо заявляєте у міліцію? Мовчіть, швиденько маскуйте сліди пошкоджень і мертво стійте на тому, що нічого не було. Це вам, щоправда, все одно не допоможе, бо партизани тепер не ті, що були раніше, і все знімають на відео, і відео не завжди буває такої поганої якості.

Натомість ви публічно заперечуєте очевидне - а самі звертаєтесь до міліції. В результаті міліція робить заяви для журналістів. Нелогічно якось :)

Tags: акції, партія регіонів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 38 comments