?

Log in

No account? Create an account
серпень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

Смолоскипна хода на честь Степана Бандери (фото)

Posted on 2011.01.02 at 03:26
Tags: , , , , , ,


(По-русски читать тут)
На початок маршу на честь 102-ї річниці з дня народження Степана Бандери я запізнилася і зустріла колону, коли вона вже спустилася бульваром Шевченка на Хрещатик.

Ну, що сказати? Хода, як завжди, справляла враження. Вдень під час заходу на Софійській площі казали, що палити смолоскипи цього року заборонили, і я була здивована, побачивши, що вони палають яскраво, як ніколи :). Коли я спитала про це в Андрія Мохника, він посміхнувся і знизав плечима з виразом обличчя "Ображаєш! Щоб у день народження Бандери і без смолоскипів!" :)

Колона була занадто довгою, щоб порахувати людей - думаю, їх було від тисячі до двох, усіх вікових категорій, бачила навіть кількох зовсім маленьких дітей.Попереду, як завжди, несли потрет Степана Бандери. Скандували звичні кричалки: "Слава Україні! Героям слава!", "Слава Нації, смерть ворогам!", "Бандера, Шухевич - наші герої, вони воювали за нас із тобою!", "Героям УПА - слава!", "ОУН-УПА - державне визнання!" тощо. Не обійшлося, звісно, і без "Зека - геть!".

Серед колони йшла група молоді з переважно закритими обличчями і банером "Герої не бухали". Вони скандували "Годі бухати, йди тренуйся!", а також "дражнилку": "Робити я не хочу, а красти я боюся, поїду я у Київ, в міліцію наймуся".

Смолоскипи горіли гарно і витримали майже до самого кінця. В кінці їх акуратно загасили і викинули до смітників.

Обов’язково треба сказати про реакцію перехожих. Хрещатик, яким ішла колона, був вщент забитий народом. Реакція на бандерівців зі смолоскипами була переважно зацікавлено-позитивною. Люди зупинялись, ненавмисно утворюючи ланцюжок по боках від колони, дивилися, розпитували, чому присвячена акція, і фотографували.
За весь Хрещатик я один раз почула "Фашисти!" (судячи по голосу, від старої жінки, яку у натовпі так і не змогла роздивитися), один раз "Ганьба!" (від дідуся комуністичної зовнішності) і один раз, від нетверезих молодих чоловіків, "Вот дебилы, бухать сейчас надо!". На ці "закиди" ті свободівці, що знаходилися ближче, реагували дружним скандуванням "Комуняку на гілляку!".
Кілька разів чула, як перехожі підхоплювали "Героям слава!".

На Майдані стали півколом, почалися промови. На жаль, я була без диктофону (певніше, він виявився вщент забитим :) і промов не писала. З пам’яті скажу, що найяскравішими були промови Андрія Іллєнка, Миколи Коханівського і Андрія Мохника.

Голова київської "Свободи" Андрій Іллєнко казав, що тільки "Свобода", на відміну від парламентської опозиції (не пам’ятаю, яким епітетом він її нагородив, щось типу "беззуба" і "несправжня") є єдиною справжньою опозиційною силою, навколо якої слід гуртуватися, щоб перемогти антиукраїнську владу. Казав, що це вже не жарти, що почалися справжні репресії, маючи на увазі арешт керівників запорізької "Свободи" (До речі, їх біля 11 вечора відпустили за відсутністю доказів причетності до вибуху). Знову говорив про те, що нове покоління українців має пишатися не лише Бандерою і Шухевичем, а також Бандерами, Шухевичами і Лемиками з нашого покоління.
UPD: Вже підказали точну цитату з Іллєнка: "Рихла, бездарна, кольорова, так звана "опозиція", яка сидить в парламенті, вона є не здатною навіть захистити себе, персонально, не кажучи вже про українців...".

Микола Коханівський (до речі, він тепер очолює Сумську організацію КУН) порадів підриву пам’ятника Сталіну у Запоріжжі і спаленню московського "капища" у Чернігові і висловив сподівання, що вже зовсім скоро відбудеться українська національна революція.

Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник казав про те, наскільки неабиякою людиною був Бандера, раз його іменем назвали цілу націю! І це недаремно, бо нема вже ні Російської імперії, ні СРСР, ні Речі Посполитої, ні всіх інших окупантів і гнобителів України, а Україна є і буде.

Насамкінець маю згадати про пару туристів з Росії. Чоловік, як мені здалося, був трохи напідпитку. Розпитував, що тут відбувається. "Это же политическая акция?" - питає. Йому пояснюють, що політична, пояснюють, чому присвячена, і при цьому фотографують. Він гордо позує: "Снимайте, напишите, что мы тоже тут, что мы поддерживаем!". Тут зацікавилась я і спитала, а чому вони підтримують цю акцію. А вони: "Нам интересно. В России поддерживать политические акции нельзя".


Праворуч - заступник голови КМО ВО "Свобода" Руслан АндрійкоІгор Мірошниченко і Андрій Мохник


Ігор Мірошниченко, Андрій Мохник, Юрко Ноєвий


Виступає голова КМО ВО "Свобода" Андрій Іллєнко
Микола Коханівський


Режисер Володимир Петранюк


Андрій МохникТемпераментний Ігор Мірошниченко


Виконання державного гімну


В центрі - Вікторія Омельченко


Comments:


Сторінка 1 з 3
<<[1] [2] [3] >>
pingback_bot
pingback_bot at 2011-01-02 01:29 (UTC) (Посилання)

Смолоскипна хода на честь Степана Бандери (фото)

User cytadel referenced to your post from Смолоскипна хода на честь Степана Бандери (фото) saying: [...] Originally posted by at Смолоскипна хода на честь Степана Бандери (фото) [...]
timur_nechaev77
timur_nechaev77 at 2011-01-02 01:32 (UTC) (Посилання)
Здорово! Молодцы!
(Анонімно) at 2011-01-02 02:03 (UTC) (Посилання)
не пам’ятаю, яким епітетом він її нагородив, щось типу "беззуба" і "несправжня"

А.Іллєнко:
"рихла, бездарна, кольорова, так звана "опозиція", яка сидить в парламенті, вона є не здатною навіть захистити себе, персонально, не кажучи вже про українців..."


З повагою, прихильник ВО Свобода.
(Анонімно) at 2011-01-02 11:48 (UTC) (Посилання)
ви всі гівно і Свобода ваша кал!
як буде наступного разу сходка фашистів покличте і мене, прийду накурений з вас поржать. Слава Україні без свободівців!
(Deleted comment)
EUROATLANTICUS
dipcourier at 2011-01-02 02:27 (UTC) (Посилання)

Ну і Новий рік. Розкнурячимо . Не той..

Сайт Олени Білозірської хакнули. Недоступна. Біла Сила України зараз ваирішть цю проблему.
(Анонімно) at 2011-01-02 02:22 (UTC) (Посилання)
А у вас,москалі,Такого Національного Героя не було,нема,і ніколи не буде!У вас взагалі ніяких героів нема.Вашу державу створювали різні нікчемні пьянички і бездарні дегенерати,яким до Нашого Степана Бандери,як до неба рачки! Провідник Української Нації - є найвеличнішою постаттю світової історію! Завдяки йому Україна стала державою світового масштабу!
EUROATLANTICUS
dipcourier at 2011-01-02 02:45 (UTC) (Посилання)
А чому ти (Анонімно)? Засцяв, чмо? Але тепер сайт Олени Білозірської працює. Дякую, З Новим
(Анонімно) at 2011-01-02 02:48 (UTC) (Посилання)
"Новый Год и Дед Мороз" - идеологическое оружие Москвы!

Граждане Украины! Если ты празднуешь "Новый Год" - ты жалкий московский подхалим, потому, что этот искусственный "праздник" нам навязали московские оккупанты. Украинцы должны праздновать не Новый Год, а Рождество Христово!

Если ты даришь своим детям подарки от "Дедушки Мороза" - ты предатель Украинской нации! Потому что старого пьяницу "Деда Мороза" и шльондру "Снегурочку" придумали московские коммунисты, чтобы растлить украинских детей, сломать моральный позвоночник Украинства. Послушным украинским детям уже принёс подарки Святой Миколай!

Такие как ты: шароварное, могут только ломать да калечить...
josh_il
josh_il at 2011-01-02 04:56 (UTC) (Посилання)
"Остапа несло"(C)
(Анонімно) at 2011-01-02 02:51 (UTC) (Посилання)
Ах, байти за байтами
Набої подавай
Український блогере,
В бою не відступай!

Інтернет здригається:
З ночі до зорі
Там ідуть завзяті,
Запеклі бої

Нас ворог атакує
І преться щосил —
Але свідомий блогер
Їх вправно косив.

Хто любить Україну,
Хто любить свій народ
Поб'є червоне бидло
Без всяких перешкод.

Ми будем карати
Ще й різати ножем —
Комуністку Бердник
З України проженем.

Провчимо Шапінова -
Мерзотника з ЧК,
За Волгу проженемо
Потвору Манчука.

Дебіла Подоляна
Дратує наш Тризуб...
Недолюдку, тримайся -
Ми б'ємо три за зуб!

Ах, байти за байтами
Набої подавай
Український блогере,
В бою не відступай!
zhukowskiy_stas
zhukowskiy_stas at 2011-01-02 17:50 (UTC) (Посилання)
Прикол ))))))))))))
(Анонімно) at 2011-01-02 03:12 (UTC) (Посилання)
А, все таки повылазили из схронов, жаль, что скоро этот бесплатный цирк прекратит свое бесславное существование, даже грустно как-то, над кем смеяться будем, эх. Недолго же им осталось вот так расхаживать. Уходит поколение откровенных дебилов. Какие подрастают, какие умнеют, каких просто сажают, которые совсем уж неисправимых. Бедненькие убогие, запустили их, не лечат совсем.
Осин Андрей Дмитриевич
bolshoy63 at 2011-01-02 07:07 (UTC) (Посилання)
Смеяться будешь над тем, что станет с Россией после ее краха.
(Анонімно) at 2011-01-02 03:21 (UTC) (Посилання)
(Анонімно) at 2011-01-02 04:33 (UTC) (Посилання)
Укронациpv - болезнь неизлечимая. Разве что урановые рудники помогут.
pingback_bot
pingback_bot at 2011-01-02 05:11 (UTC) (Посилання)

СМОЛОСКИПНА ХОДА НА ЧЕСТЬ ПРОВІДНИКА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІ

User nebratan referenced to your post from СМОЛОСКИПНА ХОДА НА ЧЕСТЬ ПРОВІДНИКА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ СТЕПАНА БАНДЕРИ. saying: [...] Originally posted by at Смолоскипна хода на честь Степана Бандери (фото) [...]
nebratan
nebratan at 2011-01-02 05:43 (UTC) (Посилання)

ДЯКУЮ ПАНІ ОЛЕНО!

Як завжди змістовний і цікавий репортаж. Дещо можна цитувати. Про "туриста з Росії" процитував в статусі Фейсбуку. Подивились в мене добрі люди Ваш репортаж і кажуть: "А наші хлопці й дівчата потихеньку прокидаються"!
А я їм відповідаю цитатою(теж однієї росіянки"): "Чим більше править Янукович , тим більше мені подобається(нравітся) Степан Бандера!" - І вона має рацію.
illustr.com
illustr.com at 2011-01-02 06:49 (UTC) (Посилання)
Непогано. Забираю до себе.
pingback_bot
pingback_bot at 2011-01-02 07:02 (UTC) (Посилання)

Смолоскипна хода на честь Степана Бандери (фото)

User stepan53 referenced to your post from Смолоскипна хода на честь Степана Бандери (фото) saying: [...] Originally posted by at Смолоскипна хода на честь Степана Бандери (фото) [...]
Осин Андрей Дмитриевич
bolshoy63 at 2011-01-02 07:06 (UTC) (Посилання)
Слава Украине! Слава нации!
Previous Entry  Next Entry