Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На Софійській площі вшанували Степана Бандеру (фото)

1 січня активісти і прихильники КУН, УНП, УП та інших патріотичних сил зібралися, щоб вшанувати 102-у річницю з дня його народження. Поставили свічки у Михайлівському соборі, а далі на Софійській площі біля Богдана мали палити повстанську ватру. Але цього не дозволила міліція в особі підполковника Бойка (якщо правильно пам’ятаю його посаду, він заступник начальника управління з громадської безпеки та порядку).
- Відкритого вогню у центрі міста не буде, - сказав він.
- А як же Вічний вогонь? - обурився голова Київської організації КУН Юрій Шепетюк.
- Так це ж Вічний вогонь! - розвів руками Бойко.
І цим все сказано.
Пан Шепетюк обурювався, казав, що ватра буде, бо це салют на честь Бандери, навіть простягав руки "для наручників", але збоку чергував "Беркут", і було прийняте рішення не підставляти людей.

В результаті відбулося просто віче. Виступали голова Секретаріату КУН Володимир Манько, який казав, що влада може заборонити палити вогонь, але не може заборонити шанувати Бандеру.
Виступав капітан І рангу Євген Лупаков, навів морську асоціацію - хвиля вгору, хвиля вниз, зараз вона пішла униз, але це тимчасово, скоро буде підйом.
Сказав, "як військова людина", що той, хто удасться зараз до зброї, буде провокатором, бо накличе лихо на усіх. Закликав "не тільки убивати словом, але й лікувати словом", іти в народ, пропагувати наші ідеї.

Виступали Георгій Лук’янчук від УП, Ігор Лісодід, ще кілька людей (виступити міг кожен бажаючий). Один немолодий козак закликав усіх об’єднатися із силою Олега Тягнибока.

Пан Шепетюк прочитав вірша про Бандеру - якщо не помиляюся, власного: "Україні потрібні Бандери! Учора, сьогодні, завжди!". Одна жінка проспівала пісню про землю: "Земля важка, земля важка, у ній багато зброї, земля тяжка, земля тяжка, у ній лежать герої". Співала, можливо, не зовсім професійно, але якось так, що мороз по шкірі йшов. Перепрошую за можливу неточність цитат.

Вікторія Омельченко повідомила про те, що підірвали Сталіна у Запоріжжі і згорів намет УПЦ МП у Чернігові, і проголосила славу невідомим патріотам.

До самого кінця я не лишилася, бо на морозі розрядився акумулятор, і треба було бігти додому годувати техніку перед вечірньою ходою на честь Бандери і робити цього поста. Запізнююсь...


Дискусія пана Шепетюка і підполковника Бойка"Беркут"


Виступає Володимир МанькоЄвген Лупаков
Георгій Лук"янчук


Ігор Лісодід


Вікторія Омельченко


Дитина з українським прапорцем

Tags: бандера, кун
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 25 comments