?

Log in

No account? Create an account
липень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Зимова акція

Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці

Posted on 2010.12.27 at 18:29
Tags: , , , , ,


(По-русски читать тут)
Потрапити у зал суду я не намагалась. Бо журналістів зібралося дуже багато, і знімати Луценка за гратами було кому. Крім того, їх було настільки багато, що впустити всіх не зміг би навіть найдемократичніший суддя, а я дуже не люблю прориватися туди, куди не пускають. Крім тих випадків, коли ти єдина людина з камерою - тоді немає іншого виходу.

Мене цікавило ЗАГАЛЬНЕ. Зараз спробую пояснити. Уявіть собі, стоять десятки три активістів, решта - журналісти (в такій кількості їх в одному місці я бачила хіба що прес-конференціях Президента), один в одного буквально на голові, з купою різноманітних пристроїв, щоб знімати згори, через голови. Всі націлені на двері - чекають, коли Луценка будуть виводити. Будинок суду - у дворі, біля арки у двір стоїть напоготові чималенька кількість "Беркуту".
Раптом хтось кричить, що виводять через запасний вихід. Журналісти кілька секунд вагаються - чи це не підстава, щоб заманити їх усіх туди, потім все-таки біжать. Там ще одна арка, перегороджена відбірними, здоровенними "беркутами" з переляканими очима. З того двору Луценка і вивезли на непримітній машині, і я сумніваюся, що комусь вдалося це відзняти.

У дворі стояв мікроавтобус, коли він почав виїздити з дворику на Хрещатик, люди почали скандувати "Юра, ми з тобою!" і "Свободу Луценку!", а "беркута" стали відтісняти людей від машини. Давно такого не бачила, як нікого не затоптали - диво.

Журналісти з усіх боків буквально кидалися на мікроавтобус, і якась немолода жінка істерично кричала: "Уходите отсюда, зачем вы здесь, вы все равно ничего не покажете!". Кілька колег, і я в тому числі, казали їй, що покажемо, але вона нам не вірила: "Ви покажете тільки те, що вам скажуть!".
Неприємно мені було таке слухати, але ж якщо ця влада посадила Луценка, і підтримати його прийшла маленька жменька людей - значить, вона правду сказала. Це ж усе пов’язано між собою.

Але все це дрібні подробиці, а я хочу про головне сказати.
ЛИШЕ КІЛЬКА ДЕСЯТКІВ АКТИВІСТІВ прийшли захистити ЕКС-МІНІСТРА! Люди, куди ми котимось? Ідіоту зрозуміло, що це політична розправа, а ви тут мені пишете, що Луценко крав, що зрадив унсовців і взагалі комуняцький синок, тому хай відповідає по заслугах. А ще ж у мене тут не найдурніші люди зібралися.
Ви розумієте, що ви робите?
Так, він майже напевно щось крав і в чомусь зловживав повноваженнями. Але ті, хто його посадили, украли більше і зловживають теж більше.
Так, він зрадив унсовців. Але ви бачите, що унсовці прийшли.
Якщо зараз знищать опозицію - продажну, зрадливу, нерішучу - ця влада залишиться назавжди. І вкраде все, що схоче. І зробить з нами усе, що схоче. Не з Луценком, не з Тимошенко - з усіма нами.
Хоча б тому залишаться, що якщо вони зараз пересаджають опозицію - потім посадять їх. Отже, піти добровільно вони не зможуть.

У нашому клятому менталітеті сидить ненависть до влади. І ми радіємо, коли хтось, хто ще недавно був при владі, тепер більш принижений, ніж ми.

І ще одне. У більшості з вас у підкорці сидить, що якщо ви чесно працюєте, не є великими начальниками і особливо не "висовуєтесь", максимум, що робите крамольного - пишете свої думки у блог, то вам нічого не загрожує.
Ця "хамовлада" справді займеться вами в останню чергу, тому ви ще не відчуваєте небезпеки. Але коли вона вами займеться, уже не буде ні Луценка, ні Тимошенко, ні опозиційних нардепів, ні непідконтрольних журналістів, ні громадських активістів, щоб вас захистити.
Хтось, я знаю, сподівається на "рухи знизу" - чи то на новітніх партизанів, чи то на "силу громади" - що громада знизу організується і сама вирішить всі свої проблеми.
Та ні фіга, рідні мої. Будь-який рух знизу задушать у зародку - і неважливо, плануватиме майбутня сила якісь мирні корисні ініціативи чи силові акції. Там, де двоє - третій стукач. Або стає стукачем після того, як його зловлять на якійсь дрібниці. При Ющенкові теж так було. Але при Ющенкові за це не саджали.

Захищайте Луценка, захищайте Тимошенко, захищайте один одного, захищайте усіх, кого обрала мішенню "хамовлада". Поки ще не пізно. Під кожним таким судом мало б бути кілька тисяч людей. Згадайте останній Майдан - Янукович пішов на поступки, коли побачив, що зібралися тисячі. Коли ж вони розійшлися, їх почали пресувати.
Так само, тільки ще гірше, у Білорусі.
Ніхто не каже голосувати за цих людей на виборах чи ходити на організовані ними політичні акції. Будуть вибори - будемо голосувати за Тягнибока. Чи ще хто кому до вподоби. Будемо потроху створювати омріяні усіма "низові рухи" і нові політсили, де не буде крис і запроданців. А інакше матимемо історичну альтернативу, як при Кучмі: або за Януковича, або за Симоненка. А самі - по кухнях сидітимемо, як таргани, як при совку було.

P.S. Мій батько прочитав цей текст і сказав: "У тебе неправильний посил. Ти виходиш з того, що люди хочуть змінити ситуацію в державі. Але абсолютна більшість просто не мислить такими категоріями і пристосовується до ситуації. Для пересічної людини, каже батько, все виглядає так: нагорі бандити б’ються між собою, а ми їм платимо, щоб вони нас не чіпали. О, дивіться, одного бандита інші вже замочили. Приємно".
Що, справді так?


Нардеп Андрій Шевченко (БЮТ) дає інтерв’ю
Фото Луценка за гратами звідси.


Comments:


Сторінка 1 з 4
<<[1] [2] [3] [4] >>
denis_poltavets
denis_poltavets at 2010-12-27 16:35 (UTC) (Посилання)

Що, справді так?

Це справді так. Саме так, кажуть, постала людина розумна - призвичаївщись до того, що певна групка осіб живиться дітьми і ганяю майбутню людину розумну по їжу - відгодовувати діточок на забій. Поки ці канібали не вимерли від розбещенності - людина розумна була кормом...
ivan_911
ivan_911 at 2010-12-27 16:39 (UTC) (Посилання)
Плакат "Юра, ми з тобою" трохи зібгасвя...
там немає слова "будемо" ?
ivan_911
ivan_911 at 2010-12-27 16:41 (UTC) (Посилання)
***"У тебе неправильний посил. Ти виходиш з того, що люди хочуть змінити ситуацію в державі***

...а у Вас так получаєтся, что єтот Іісус как би сущєствовал!
Чорномаз Роман
eagle_x at 2010-12-27 16:47 (UTC) (Посилання)
Буду неоригінальним. Хай саджають один одного. Хай закручують гайки і далі. Хай напинають пружину і якомога сильніше. :)))
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-12-27 17:04 (UTC) (Посилання)
Без лідерів пружина не розгорнеться. А лідерів посадять на початковій стадії, як тільки вони почнуть виділятися з масовки.
Я це на власній шкурі проходила свого часу.
blessedthirteen at 2010-12-27 16:58 (UTC) (Посилання)
вот как раз ненависти к власти нет.
есть пресмыкание перед властью, это да, а еще, у людей в головах социализм до сих пор, только у одних УССР, а у других УНР.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-12-27 17:05 (UTC) (Посилання)
"только у одних УССР, а у других УНР."
Цікаво сказано!

Є й плазування, але є й ненависть. Інакше не голосували б завжди люди за кого попало, аби проти діючої влади.
Via
viaaaa at 2010-12-27 17:06 (UTC) (Посилання)
"О, дивіться, одного бандита інші вже замочили. Приємно".
Що, справді так?"

Справді так, Олено. І тому і твій плач, і поблажливість УНСО - ніяк не торкають мою душу.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-12-27 17:20 (UTC) (Посилання)
Ну, слухай, я не хочу, щоб, наприклад, нас з тобою посадили. А посадять же - одразу після Юлі :))

Я не хочу, щоб закрили у СІЗО Тягнибока. Що він не крав - так придумають, що мєнта штовхнув. А ще він колони водив не тим маршрутом :) Захочуть посадити - знайдуть, за що. Хай краще нікого не саджають, бо вони бандюки і не мають права вирішувати, по них самих тюрма плаче.

От прийдемо до влади - організуємо для крадіїв і хабарників СПРАВЕДЛИВИЙ суд. Одразу усім, публічний, з доказами, з пресою. Причому не тільки для політиків з опозиції - ці підуть в останню чергу, після чиновників і ментів.
(Deleted comment)
(Deleted comment)
pingback_bot
pingback_bot at 2010-12-27 17:07 (UTC) (Посилання)

Шикарный пост Белозерской. Рекомендую: Луценка залиши

User konstantin_76 referenced to your post from Шикарный пост Белозерской. Рекомендую: Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці saying: [...] Originally posted by at Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці [...]
kirill_koval
kirill_koval at 2010-12-27 17:14 (UTC) (Посилання)

Що, справді так?

100%
(Анонімно) at 2010-12-27 17:29 (UTC) (Посилання)

Re: Що, справді так?

Проблема авторки цієї жежечки в тому, що будучи наївною ліберальною шанувальницею ющенка, вона чомусь вважає за потрібне повчати інших, ненаївних. Вона вірить в хороших помаранчевих і поганих непомаранчевих, вірить в вибори, вірить в інфернальних провокаторів, вірить в юща, якого, любого, не оцінили і не проголосували за нього вдруге погані провокатори. Синдром Вєроніки Кастро ). А політиканам і всій еліті слід побажати саджати один одного за реальні злочини на кіл, спалювати один одного живцем і вішати на йолках всім поголів'ям від мала до велика. Тим часом в масах невпинно зростає люта ненависть.
chumacky_shlyah
chumacky_shlyah at 2010-12-27 17:30 (UTC) (Посилання)
Олено, мені не хочеться тебе засмучувати. Мене дуже зворушує, що ти так переживаєш.
Але я вважаю помаранчеву команду подонками ще гіршими за януків. Саме вони плюнули нам в морду. Вони мають постраждати перші.
Я буду захищати себе, родину, тебе, якщо буде треба. Буду захищати Коханівського, буду, може, захищати за потреби Кириленка&K, "Свободу" захищатиму... Буду захищати всіх т.з. маргіналів. Буду захищати всі ультраправі і не дуже молодіжки. Але цих покидьків - звиняй.
chapaev69
chapaev69 at 2010-12-27 18:00 (UTC) (Посилання)
А будешь защищать крымских комми, которых прессует режим?:)
Лена, это и тебе вопрос
(Deleted comment)
(Deleted comment)
Можна просто – «Мессір...» :)
alek_ya at 2010-12-27 17:34 (UTC) (Посилання)

...

И так, и не так. Как-то нельзя красить только черным или только белым. А потому и сложно ответить на этот, контрастный вопрос.

Те, кто ругают власть на кухнях вряд ли с них выйдут. Они есть и тоже - составная часть нашего общества.

А есть люди, которые категорически не приемлют нынешнее положение. Но без запала они стискивают зубы и работают. Я лично знаю достаточно много таких.

Им дай лидера, кому можно доверять – они и пойдут за ним. Как пошли за Андреичем в 2004 году.

Естественно, то, что случилось в 2005-м – и Порошенко, и Луценко, и Балога, и Юля, и Зинченко с Томенкой, добавили на тот момент действующему Президенту минусов. Люди разочаровались в команде.
Но от этого теоретическое построение оппозиционной вертикали все равно неизменно: должен быть сильный лидер, вокруг которого собираются активисты.

Кроме Андреича на ближайшие 10 лет я иного и не вижу.
Да и Андреичу нужно было все-таки намного более критически подходить к набору ключевых кадров.

ОДнако, и те, что на кухнях, и те, что ждут - украинцы. Но расчитывать нужно все-таки на тех, кто может подняться и пойти.
"Кухонные" проголосуют потом. Через 10 лет, когда на кухне появится не только микроволновка в рассрочку и холодильник за две цены, но и продукты, которые можно будет покупать спокойно, не высчитывая копейки до ближайшей получки.

Edited at 2010-12-27 17:42 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-12-27 18:50 (UTC) (Посилання)

Re: ...

Щось Андрійович відмовчується, ніяк активно себе не проявляє.
Мабуть, чекає, поки Янукович ліквідує Юлю і одночасно дискредитує себе остаточно :)
pingback_bot
pingback_bot at 2010-12-27 17:45 (UTC) (Посилання)

Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці

User ubi_bene1 referenced to your post from Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці saying: [...] Originally posted by  at Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці [...]
sergiyko_sh
sergiyko_sh at 2010-12-27 18:06 (UTC) (Посилання)
1937-сумно.Завтра буде й на нашій "вулиці" Білорусь
pingback_bot
pingback_bot at 2010-12-27 18:15 (UTC) (Посилання)

Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці

User kotsaba referenced to your post from Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці saying: [...] Originally posted by at Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці [...]
pingback_bot
pingback_bot at 2010-12-27 18:17 (UTC) (Посилання)

Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці

User kostya78 referenced to your post from Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці saying: [...] Originally posted by at Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці [...]
pingback_bot
pingback_bot at 2010-12-27 18:18 (UTC) (Посилання)

Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці

User walewtin referenced to your post from Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці saying: [...] Originally posted by at Луценка залишили в СІЗО на 2 місяці [...]
Previous Entry  Next Entry