Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Радісне


Сьогодні у заступника голови ВО "Свобода" Андрія Мохника і його дружини Яни народився первісток - донечка, з чим їх і вітаю! Хай росте здоровенька і щаслива, батькам на радість, Україні на користь.

А вчора на зборах Київського Крайового братства вояків ОУН-УПА молодь вітала ветеранів.
Про це пише Юля Смірнова vilna27: "Ми сьогодні вітали ветеранів УПА на зборах Київського Крайового Братства ОУН-УПА. Орест Васкул, голова Київського Крайового Братства ОУН-УПА привітав всіх зі святами і побажав сильної боротьби.
Було дуже багато людей і саме так поєдналось, що в Наталії Осьмак, доньки Кирила Осьмака, який був головою УГВР, був день народження. Ми сьогодні вітали і пані Наталію з днем народження і ветеранів ОУН-УПА, а також політв’язнів.

На урочистих зборах були присутні син Василя Кука - Юрій Кук, кінорежисер, який зняв фільм про останнього генерала УПА Василя Кука, Олександр, отець Сергій, з Молодіжної станиці - Ярема, Овід, Легенда, Микола Коханівський, Катруся Коханівська та Владислав Біляченко, ветерани - Степан Бабій, Степан Андрушко, пані Надія (політв"язень), пан Теодор, Василь Смеричанський, Михайло Стус, Михайло Бунь та інші.
Всіх привітали, побажали міцного здоров"я, довгих літ і все ж таки побачити ВІЛЬНУ СОБОРНУ УКРАЇНУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!".

Обидва фото зроблені на Покрову, 14 жовтня 2010 р.
Tags: діти, мохник, оун, упа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments