Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Українські праві підтримали російських щодо кавказців (фото, відео)(По-русски читать здесь)
24 грудня біля посольства РФ пройшли одночасно дві подібні за змістом акції. "Патріот України" і фанати, серед яких траплялися знайомі мені обличчя "автономів", виступили на підтримку російських націоналістів, які вимагають дати республікам Північного Кавказу незалежність в обмін на депортацію кавказців з Росії.


Першими прийшли фанати. У них був "автономський" банер "Міжнародна революційна солідарність", також плакати "Російська Федерація - тюрма народів", "Убийцу Свиридова к ответу!" і доволі політкоректне, як для них, гасло "Шановні кавказці, ви потрібні вдома..." з намальованим на ньому паровозиком.

Один з активістів зачитав їхні вимоги:
"Мы протестуем против преступной политики власти РФ относительно собственных граждан, а именно попустительства в отношении северокавказской этнической преступности, которая уже привела ко многим смертям со стороны коренного русского населения и вызвала многотысячные акции протеста в Москве и других российских городах.

Выражая поддержку этому протесту, мы требуем:

- наказать кавказских убийц и госслужащих, чья халатность привела к трагедиям;
- остановить репрессии против участников русских акций протеста;
- исключить кавказские республики из состава РФ и вернуть выходцев этих этих республик на их историческую родину.

Мы полностью поддерживаем лозунг русских националистов "Северному Кавказу независимость в обмен на депортацию", поскольку межэтический конфликт вызван имперской политикой России, отдающей интересы русских на откуп сохранению империи, частью которой стала северокавказская этническая преступность. Северный Кавказ желает свободы от России, а русские желают свободы от кавказцев у себя дома. Власти РФ должны удовлетворить стремления российских националистов и кавказских сепаратистов в полном объеме. Долой кавказский паразитизм и российский империализм! Свобода народам, свобода человеку!"


Це звернення передали охороні посольства.

Почалися кричалки: "Свобода народам, свобода человеку", "Не забудем, не простим!", "Даешь русскую республику!", "А мы славяне, мы всех сильней!".

Тут з’явилася колона "Патріоту України", які йшли від стадіону ЦСКА, з гаслами: "Слава Україні! Героям слава!", "Кавказу незалежність, кавказців на Кавказ!", "Україна для українців, Росія для слов’ян!" і "Геть імперський Кремль!". Крім власних прапорів, вони мали один державний і один синьо-біло-червоний триколор. Тримали банери "Юрій Волков, Єгор Свірідов. Хто наступний - ти?" і восьмий пункт Декалогу - "Ненавистю, підступом і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів твоєї Нації".

Оскільки груп мітингувальників було дві, кричалки їхні перекривали одна одну. Поки патріотівці скандували "Мусульмани, геть додому!", інша група почала "Свободу народам, свободу людині!". Поки патріотівці кричали "Україна для українців, Росія для слов’ян!", друга компанія "заряжала" "Русь без хачей".
Хтось завів: "Слава Русі!", інші, вочевидь, не знаючи непристойного московського продовження, після короткої паузи закінчили "Навіки слава!", їм підказали, що там мало іти далі, і частина кричала так, а частина інакше. Оце, на мою думку, вже перегин. "Чурки", "хачики" і тому подібні істоти живуть у Москві і займаються там криміналом, а на Кавказі живуть кавказські народи, які на своїй землі заслуговують на таку саму повагу, як росіяни на своїй землі.

Кет і кілька хлопців поклали квіти до огорожі посольства - на честь загиблого Свірідова.
Десь у середині акції фанати запалили три фаєри і одну чи дві димові шашки з легким білим димом. Після цього акція тривала далі, аж поки "беркути", які весь час стояли трохи осторонь, не вдягнули шоломи і не наблизились до мітингувальників. Ті ще трохи поскандували, далі оголосили про завершення акції, згорнули прапори і гасла і хотіли розходитись. Аж тут з’явився майор Оніщенко з наміром затримати двох хлопців, які у заявці були вказані організаторами акції - за фаєри. Ті сказали, що не можуть відповідати за всіх - можливо, фаєри запалили якісь провокатори, а зараз вони вже десь ділися.
Поки міліція радилась, що робити, патріотівці і "фанати", затусувавши організаторів всередину, рушили з-під посольства. "Беркут" за ними. Пройшли кілька кварталів, зайшли у торговий центр, походили там трохи, потім вийшли і потроху розійшлися. Дехто з хлопців залишився у торговому центрі, одного з них, автонома Сергія, таки затримала міліція. (UPD: Як з’ясувалося пізніше, затриманих було двоє, за кілька годин їх відпустили).

Сьогоднішні вимоги російських правих нагадали мені часи розвалу СРСР. Тоді, пам’ятаю, у Росії теж багато кричали про те, що, мовляв, навіщо нам годувати ці дармоїдські республіки, без них нам буде краще. І розвалилася імперія.
Але ще не до кінця.
Тепер, якщо Росія втратить ще й Північний Кавказ, вона остаточно перестане бути імперією. І стане країна, як країна, така ж, як ми. І поводитись почне, як країна, а не як імперія, що існує лише доти, доки поглинає і перетравлює сусідів.

Тому ці вимоги мені милі й симпатичні.

Лінк на це відео:
http://www.youtube.com/watch?v=XGnXq2-3xRg

Tags: автономний спротив, акції, відео, патріот україни, посольство рф, росія, фото
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 131 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal