Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ялинка проти Йолки (фото)

(По-русски читать тут)
Сьогодні, 22 грудня, активісти КУПР встановили на Майдані ялинку - антипод януківської офіційної Йолки.

Це була справжня висока ялинка, прикрашена дощиком і скляними кульками. Дід Мороз у виконанні одного з лідерів КУПР, Петра Михайленка, приніс під ялинку подаруночки народу від влади: "Бюджет-2011" з прикріпленим до нього риб’ячим об’їденим скелетом, Податковий кодекс, "Пенсійну реформу" у вигляді зашморгу і мила, "Цензуру" (кляп), "Свободу мирних зібрань" (наручники) тощо. Все це з відповідними пояснювальними табличками було урочисто розвішано на ялинці.

Захід відвідав один з нардепів - Андрій Парубій. Він же потім їздив до райвідділку на Прорізній, куди міліція на чолі з майором Оніщенком забрала Діда Мороза (П.Михайленка) і Олександра Місюру, хоча акція, за їхніми словами, була заявленою. У міліції на них склали протоколи і відпустили.
Ялинку міліціянти теж забрали. Але до райвідділку не донесли. Як повідомив мені Сергій Мельниченко, вони продали її фотографам на Майдані :)Підробляю Снігуронькою :)


Дід Мороз дістає з мішка подаруночки людям від влади

Нардеп Андрій Парубій


Феєричні кадри - Дід Мороз (Петро Михайленко) у міліції

ЗАЯВА КУПР:

Новорічна ялинка для українського народу

Сьогодні, 22 грудня 2010 року Коаліція Учасників Помаранчевої Революції встановлює святкову ялинку на Майдані Незалежності. У цей день виповнюється місяць від того часу, коли громадяни усієї України, обурені зневажливим ставленням влади до людей і появою низки законопроектів (у першу чергу - Податкового кодексу), що принесуть не поліпшення добробуту українців, а подальше узаконене пограбування всіх верств населення, вийшли на Майдан сказати своє рішуче «ні» таким горе-ініціативам чиновників.

Подальші події підтвердили антинародний характер чинної влади. Податковий кодекс заветовано не було, попри усі запевняння владників. Наметове містечко на Майдані було брутально знесено, організаторів народних виступів, всупереч даним обіцянкам, переслідують і репресують - заарештовано декількох підприємців, керівництво ринків відмовляє підприємцям-учасникам акції у продовженні оренди торгівельних місць, правоохоронні органи накопичують приватну інформацію про усіх більш-менш помітних лідерів народного волевиявлення. До коменданта «Міста волі» Сергія Мельниченка, який знаходиться на операції у нейрохірургічному відділенні Олександрівської лікарні, неодноразово намагався прорватися слідчий з метою допиту - лише під час проведення складної і небезпечної операції слідчий тричі телефонував і вимагав надати йому можливість «зустрітися» з хворим, піддаючи сумніву сам факт перебування С.Мельниченка у лікарні. Найняті «генеральні провокатори» поширюють наклепницькі чутки про міфічні фінансові зловживання справжніх організаторів Майдану-2 з метою дискредитувати їх в очах громадян України.

Тепер на місці «Міста волі» стоїть споруда, яку чинна влада називає «йолкою» і купа атракціонів, які були визнані небезпечними для користування. Киянам неприємно йти на місце наглої розправи над демократією. Але багато все ж приходить - адже дітям не поясниш усі нюанси дорослих стосунків.

Щоби позбавити громадян України необхідності складного вибору, Коаліція Учасників Помаранчевої Революції на численні пропозиції громадян України і за підтримки кількох відомих громадських організацій встановлює Народну новорічну ялинку на Майдані Незалежності та запрошує усіх киян та гостей столиці взяти участь у святкуванні Нового року. Різдва Христова біля справжньої ялинки.
Веселих усім свят, достатку й затишку в оселях!!!

Голова Правління
ВГО «Коаліція учасників
Помаранчевої революції» Мельниченко С.В.
Tags: акції, купр, майдан, новий рік, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments