Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

За яєчню на Вічному вогні чи за звільнення ментів?

(По-русски читать тут)
Кілька днів тому я писала про трьох дівчат, які засмажили яєчню і сардельки на Вічному вогні в Парку Слави:
http://bilozerska.livejournal.com/348895.html

Тоді я різко засудила цю акцію. Але вчора ввечері одну з дівчат, Ганну Донець, затримали вдома. Слідчий відділ Печерського РУ ГУМВС України в Києві відносно неї порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України «хуліганство» та обрав міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Інші учасники злочину наразі встановлюються.

КРИМІНАЛЬНА СПРАВА і ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ ЗА ЯЄЧНЮ! Подумайте - акція, з моєї точки зору, абсолютно неправильна, але ж дівчата нічого не зруйнували, не пошкодили і навіть не забруднили!! Так ми дійдемо до того, що будуть порушувати справи проти людей, які на вулиці покажуть кулака пам’ятнику Леніна.
Де, в чому тут кримінал? Наруга над державними символами, може? Але ж червона зірка вже давно не державний символ. І стаття тоді була б інша.

Я знаю, звідки така неадекватна суворість ментів. Вони мстяться за те, що через дівчачу акцію постраждали їхні колеги, причому постраждали невинно - двох із них, які тоді чергували у парку Слави, підійшли до дівчат і потрапили на відеозапис, звільнили з міліції - за те, що нібито не перешкодили правопорушенню.
В мені все кипить - чому не звільняють силу-силенну злочинців в погонах, про яких відомо, що вони злочинці, а звільнили міліціонерів, які нормально виконали свій професійний обов’язок і прогнали дівчат з парку?

ГЕЙ, МІЛІЦЕЙСЬКЕ КЕРІВНИЦТВО! ЧОМУ ЧИТАЄТЕ РІЗНІ САЙТИ І НЕ ЧИТАЄТЕ, ЩО ПИШУ Я? Я ТОГО Ж ДНЯ НАПИСАЛА, ЩО ВІДЕО ПЕРЕМОНТОВАНЕ - НАСПРАВДІ МІЛІЦІЯНТИ ПОМІТИЛИ ПОДІЮ І ПІДІЙШЛИ, КОЛИ ЯЄЧНЯ ВЖЕ БУЛА ЗАСМАЖЕНА - НА СКОВОРІДЦІ ВОНА БІЛА. Вони запобігли правопорушенню, видворивши дівчат з парку, і водночас не проявили надмірної жорстокості щодо них, що було правомірним, адже дівчата нічого не пошкодили і не поводились агресивно.
Вочевидь, міліціянти ляканули дівчат, щоб більше так не робили, а ті їм назло перемонтували ролик.
Ось посилання на це відео, гляньте ще раз:
http://www.youtube.com/watch?v=c7OCiHjvPJc
Не вірите власним співробітникам - хоч мені повірте, я про вас незаслужено нічого хорошого не напишу.

Якщо не хочете виглядати обдуреними лохами (виглядати неадекватно жорстокими вам не звикати) негайно поверніть звільнених міліціонерів на роботу, а Ганну Донець звільніть з-під варти. За найбільш суворими мірками вона заробила не більше, ніж на штраф.

Tags: братство, бєспрєдєл, мєнти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 134 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →