Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Яєчня на Вічному вогні

Братство св. Луки замутило провокацію - троє дівчат посмажили яєчню і сардельки на Вічному вогні у парку Слави.
Їхня заява:
"Вже 53 роки біля Обеліску Слави в Києві безцільно спалюється дорогоцінний природний газ. Платникам податків це задоволення коштує близько 300 000 грн. на місяць. І це лише одне язичницьке капище «вічного вогню», яких по всій Україні сотні, а то й тисячі.
У відповідь на це, 16 грудня Братство Св. Луки провело акцію протесту в столичному Парку Слави, де наочно показало, як громадяни мають користатися «вічним вогнем».

Обуреним представникам Компартії України пропонуємо за прикладом давньоримських весталок вести цілодобове чергування біля «вічних вогнів», підтримуючи їхню довговічність дровами. Без сумніву, в комуністів не виникне проблем із покладеним на них завданням, оскільки вони вже мають досвід догляду за пам’ятником Леніну в Києві та значно краще фінансування, аніж у римських весталок".
На відео видно, як до дівчат підходить міліціонер, розмовляє з ними, а потім процес смаження яєшні триває вже без його присутності. Моє ставлення до міліції всім відоме, але схоже, що саме цей мєнт у недбальстві не винен - відео перемонтоване і насправді він підійшов, коли яєшня вже була засмажена. Принаймні, мені здалося, що під час розмови дівчат з мєнтом вміст сковорідки був уже білим, а не прозорим :))

Моє ставлення до цього всього: НЕПРИПУСТИМО. Я розумію їхній стиль життя - нема поки умов для революції, то хай хоч епатажні акції будуть, я розумію, що вони демонстративно не сприймають ніяких рамок і глузують з будь-яких умовностей і обмежень, нав’язаних соціумом, але це вже занадто.
Бо дуже багато людей сприймуть це як особисту образу. Не Симоненко, не Янукович, не Путін, а звичайні люди, що воювали, що пам’ятають війну, що просто виросли в СРСР і для них це святе.
Ці люди не заслуговують, щоб їх так ображали. Не всі вони навіть за Януковича чи Симоненка голосували :)

А економічні негаразди у нашій державі зовсім не через газ у Вічному вогні. А через Кремль ззовні і корупцію всередині.
Tags: акції, братство, відео
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 237 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →