Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Свобода Слова у ланцюгах (фото)


Сьогодні, 14 грудня, громадянський рух "Відсіч", КУПР і підприємці з "Міста Волі" провели біля Вищого адміністративного суду України акцію на захист 5-го каналу і TVi, яких хочуть позбавити частот на мовлення.

Молодь з руху "Відсіч" стукала у синьо-жовті барабани і дуділа в дудки, то стоячи на місці, то ходячи навколо суду, то переходячи через дорогу. Скандували "Ні цензурі!", "Хорошковського до суду" тощо. Центральною фігурою акції була Юля Смірнова у ролі Свободи Слова - вся в ланцюгах, "синцях" і "крові".

Суд по справі телеканалів мав початися о 15:00, але активісти зібралися на першу, бо о першій почалося засідання з приводу соціальних виплат у пенсійний фонд. З їхніх слів, до зали засідання майже нікого з них не пустили, аргументуючи це малим розміром зали. Тоді активісти "окупували" хол і почали там співати і скандувати кричалки.
Коли я прийшла, вже було відомо, що суд по виплатах перенесли на 18 січня, і підприємці потроху почали розходитись. Більша частина з них скупчили біля будівлі суду, вели жваві розмови і дуже переживали, що журналісти їх знімають. От як їх залякали :( Вони перевіряли у всіх журналістів документи, дуже пильно їх роздивлялися (на моїй заламінованій "корочці" спробували намацати печатку) і чіплялися навіть до СБУшного тіхаря з камерою, прийнявши його за журналіста :)
Це були люди переважно старшого віку, які ще не навчилися, що розголос - єдине, що рятує практично в будь-якій ситуації.
Майор Оніщенко на тлі лайтбоксу з Кадировим :)Tags: акції, журналістика, суд, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments