Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Правозахисники б'ють на сполох: в Одесі калічать засуджених!

(По-русски читать тут)
До термінового поширення! Лист надісланий мені людиною, яку я добре знаю: Андрієм Діденком з Харківської правозахисної групи.

Шановні журналісти і правозахисники!
Як стало відомо з неперевірених, але різних джерел:
Вчора 7 грудня приблизно о 9:00 годині ранку в виправній колонії середнього рівня безпеки міста Одеси, що розташована за адресою: місто Одеса, вулиця Краснова, 2-А розпочався так званий плановий обшук жилих приміщень колонії і особистих речей засуджених, в якому прийняли участь, зі слів очевидців, близько сто п'ятдесяти співробітників різних виправних установ Oдеської області.

Обшук проходив одночасно в усіх житлових і побутових приміщеннях установи.
Разом з тим, зі слів самих засуджених, представники групи швидкого реагування Державного департаменту України з питань виконання покарань зайшли в приміщення ДІЗО, ПКТ колонії, яке розташоване окремо від житлової зони колонії і знаходиться на теріторії промислової зони установи, і під виглядом обшуку розпочали масове побиття засуджених, які знаходились в камерах ДІЗО і ПКТ в якості адмінпокаpання за правопорушення режиму утримання засуджених.

Побиття і знущання над засудженими в ДІЗО і ПКТ продовжувалось більш ніж три години. Засуджені ДІЗО, ПКТ в кількості 42 особи були жорстоко побиті, а декілька засуджених були суттєво покалічені. Внаслідок катувань представниками групи швидкого реагування засудженим були завдані тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості, є інформація, що є факти зламаних рук і ніг, ребер засуджених.

Вдалося зв'язатися iз заступником департаменту генералом Дука Олександром Олексійовичем, який категорично заперечує зазначену інформацію, навіть посилається на те, що після "обшуку" в колонію були допущені журналісти (при цьому не назвавши, хто саме із журналістів), які зафіксували правомірні дії персоналу виправних установ і групи швидкого реагування, що проводили "планові заходи".

Прохання до журналістів, правозахисників і всіх небайдужих людей якoмога ширше розповсюдити зазначену інформацію і вжити певних дій з метою отримання доказів катувань і побиття засуджених, або переконливих доказів правомірних дій представників департаменту.

З повагою, Андрій Діденко, координатор програм Харківської правозахисної групи.
тел: 093-985-25-74


Tags: бєспрєдєл, мєнти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 28 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →