Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Мирні збори громадян із сокирами"

Сьогодні, 8 грудня, Всеукраїнська профспілка "Народна солідарність" і громадянський рух "Відсіч" провели акцію біля Деснянського районного суду, вимагаючи покарання працівників міліції, винних у вбивстві студента Ігоря Індила.
Я на цій акції бути не змогла, тому розміщую тут матеріал, присланий організаторами, і фото Ukranews.


Сьогодні, 08 грудня 2010, близько 11 години ранку біля Деснянського районного суду міста Києва Всеукраїнською профспілкою "Народна солідарність" проведено перші "Мирні збори громадян з сокирами". Приводом для проведення акціії стало цинічне намагання міліції та суду врятувати від справедливого покарання міліціонерів-убивць 18-річного студента Ігоря Індила, замордованого 18 травня цього року в Шевченківському райвідділі столичного управління внутрішніх справ.

Спільно з беззбройними членами громадської організації "Відсіч" судове засідання пікетували, також, озброєні сокирами члени профспілки, які пропонували взяти одну з сокир в оренду всім, хто заходив до будинку суду чи виходив із нього.

"Якщо влада відверто демонструє своє небажання захищати громадян від убивців, які знаходяться на її службі, громадянам не лишиться нічого іншого, ніж встановлювати справедливість власноруч", - коментує акцію голова ЦКК профспілки Олексій Кляшторний.

Правильність цього висновку профспілчан одразу ж підтвердила і суддя Маргарита Васильєва, не допустивши пресу до зали судових засідань та перенісши слухання за клопотанням одного з обвинувачених на 20 грудня. Раніше розгляд справи було перенесено з Шевченківського суду до Деснянського, себто з центру міста на віддалений "спальний масив" Троєщина - з метою, як вважають у "Народній солідарності", ускладнення проведення під час судових засідань громадських акцій протесту.

Профспілка "Народна солідарність" планує зробити "Мирні збори громадян з сокирами" своїм традиційним заходом, подібно до "чаювань" певної частини громадян США.

20 грудня о 10.45 під Деснянським райсудом буде проведено, також, безкоштовні курси в’язання "петель Лінча".

ВП "Народна солідарність"Один з підсудних по справі Індила - дільничний Сергій ПриходькоTags: акції, бєспрєдєл, мєнти, народна солідарність, суд, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments