Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Студенти хуліганять :)

На Е-мейл нашого інформаційного агентства "Поряд з вами" прийшли два повідомлення.

Перше - від Чорного Комітету. Про те, що хлопці і дівчата провели пропагандистський рейд Київським метро. "Як відомо, - пишуть вони, - громадський транспорт дуже придатний для таких цілей. Але реклама в метро коштує шалені гроші. Ми подумали — для чого платити буржуям, якщо можна почепити агітплакати самим і на шару =) Що успішно й було зроблено".===================================================================
Друге повідомлення прийшло з явно "лівої" адреси - шифруються студенти. Ось що вони пишуть:
"З наближенням нової сесії, активізується робота корупційної системи у вищих навчальних закладах України. Студентів мало не відкритим текстом примушують платити хабарі за екзамени та заліки. Університетські чиновники нахабно користуються своїм положенням, абсолютно не виконуючи свої прямі обов"язки.
Особливо гострою ця проблема є в КНУ ім. Шевченка, про що вже неодноразово заявлялось і раніше. По суті, цей університет не є навчальним закладом, а просто великою бюрократичною машиною з викачування грошей з найменш захищеної верстви населення - студенства.
Протестуючи проти цього чиновницького бєспрєдєла, 8 грудня 2010 року, групою студентів було вчинено показову акцію протесту.
В центральному туалеті Червоного Корпусу було зроблено напис - Кабінет Губерського (ректора КНУ ім. Шевченка).
Студенти переконані, що таким чиновникам єдине місце лише в таких місцях, оскільки вони є звичайним паразитами на тілі народу".
Tags: акції, молодь, студенти, чорний комітет, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 115 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →