Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чергове засідання по справі Коханівського

Сьогодні у Печерському районному суді відбулося чергове слухання по справі Миколи Коханівського. Це не та справа, де руйнація Леніна і сутичка з Вороніним, а інша - Коханівського звинувачують ще й у тому, що він нібито 27 квітня ц.р., під час акцій протесту проти Харківських угод, побив двох працівників міліції.

Обвинувачуваними по цій справі, разом з Коханівським, проходять голова рівненської обласної "Свободи" Степан Молчан і ще одна людина.

На сьогоднішньому засіданні мене не було, був пан Велеслав зі "Свободи", який усе мені й розповів. Каже, що пресу на засідання не допустили - формально, можливо, тому, що кабінет судді був дуже маленьким. Крім судді, трьох обвинувачуваних і адвоката Сидора Кізіна, був лише один журналіст партійної газети, вочевидь, КУНівської, і пан Велеслав.

За словами пана Степана Молчана, ця справа скоро зійде на гальмах. Бо два міліціянти, яких нібито побив Коханівський і на свідченнях яких грунтується звинувачення, відмовляються від своїх показів. Втім, сьогодні їх у кабінеті судді не було.

Отже, на сьогоднішньому засіданні допитали трьох обвинувачуваних. Наступне засідання відбудеться у тому ж Печерському суді 17 грудня о 9 ранку.

А по справі Леніна і Вороніна :) наступне засідання у Шевченківському суді (Смірнова-Ласточкіна, 10б) післязавтра, 8 грудня, о 14:00.
Tags: коханівський, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 6 comments