Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Політв’язня Олексія Макарова депортують до Росії?

(По-русски читать тут)
Вся у "майданних" темах, я досі не зробила пост про екстрадицію Олексія Макарова. "Сегодня состоялся суд по вопросу экстрадиции политического активиста Алексея Макарова, - написала 2 грудня Кет. - Суд дал согласие на экстрадицию. Ничего другого мы и не ожидали от украинского гуманного суда. А у меня уже просто нет ни слов ни эмоций. Вся надежда на решение Европейского суда. В течении двух недель решится вопрос свободы Алексея. Держим пальцы за него".

"Ми звертаємося до всіх правозахисних організації України та Росії з проханням звернути увагу на протиправні дії Генпрокуратури та Малиновського суду м.Одеса (оскільки ухвалення рішення проводилося з порушенням процесуальних та правових норм) та підтримати політв'язня Олексія Макарова, - пише сайт "Братство". - Наступне засідання у сфабрикованій проти Олексія Макарова справі відбудеться 16 грудня о 12:00 в Приморському суді Одеси". Я уточнила у Кет, що то за засідання, якщо вже прийнято рішення про екстрадицію. Вона відповіла: "Засідання по справі "зеленки", яку шиють йому в Україні".

"В прошлый четверг суд первой инстанции отклонил жалобу Макарова на экстрадицию. Скорее всего, такое же решение примет и вторая инстанция, которая состоится скоро, - пише мені один з правозахисників, що підтримують Макарова. - Я не хочу, чтобы Макарова выдавали в Россию, так как предвижу, что ему там будет очень плохо, гораздо хуже, чем обычному заключенному..."

Коротше, ситуацію ви зрозуміли. Я теж не хочу, щоб Макарова видавали до Росії. Екстрадиція до російської тюрми - навіть не уявляю, за який страшний злочин проти України можна так покарати. Але вже точно не за недоведене кидання зеленки у двері офісу українофобського телеканалу, через що людина і так уже з квітня сидить у СІЗО.
В українофобських заявах і діях, принаймні, з моменту потрапляння в Україну, Макаров помічений не був. Кримінальних злочинів теж не скоював.
І хоча я вважаю, і казала це не раз йому особисто, що не повинна людина, яка ще не отримала українського громадянства, брати участь в українському політичному житті (а він, звісно, не слухав) - видачі до Росії він не заслужив.

Якщо зараз треба буде знову підписати петицію проти видачі Макарова або прийти на якусь акцію - повідомляйте, підпишу і прийду.
Tags: макаров, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 101 comments