Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На Майдані підписали звернення проти демонтажу наметового містечка

Я була запрошена на цю акцію і мала прийти, але, чесно кажучи, відрубилась після безсонної ночі і проспала.
Тому розміщую тут прес-реліз і фото від організаторів.
Представники українських громадських організацій виступили проти брутального демонтажу наметового містечка підприємців на Майдані. І оцінили такий крок влади як «продовження демонтажу демократії».

Громадські діячі підписали відповідну заяву на Майдані Незалежності й поклали квіти до символічного пам’ятника «Тут демонтували демократію».
У зверненні йдеться, що «не зважаючи на внесення до Податкового Кодексу низки поправок, які зменшують його репресивний зміст, ми вважаємо неприйнятним поспішне та кулуарне ухвалення недосконалого закону, без врахування позиції громадськості. Ми наголошуємо – це наслідок закритої та не публічної політики влади, яка, ухвалюючи такі важливі рішення, ігнорує думку народу».

Головна ідея цього звернення – висловлення незгоди з цінностями та принципами, на яких нині базується політика України.

Громадськість, зокрема, закликає нинішню владу «почати реформи з себе»: провести адміністративну реформу, скоротити видатки державного бюджету на управління, провести реформу системи соціального та пенсійного забезпечення, ухвалити дієві антикорупційні закони, а також ухвалити новий закон про вибори до парламенту.

«Податковий кодекс – не єдина проблема нашої державної політики. Він лише став своєрідним лакмусовим папірцем, що унаочнив її результати. Такі проблеми виникають через небажання чи нездатність Верховної Ради України та уряду виробляти і провадити державну політику, яка би відповідала інтересам більшості українських громадян. Мусимо констатувати, що керівництво держави працює винятково на себе та на окремі групи великого бізнесу. Щоб вимагати реформ від громадян, влада сама повинна стати прозорою та контрольованою», – йдеться у зверненні.

Ініціатори публічного підписання заяви – організації, що реалізують громадську кампанію "Новий Громадянин".
Текст звернення можна знайти тут.
Контакти: +38 (067) 232 69 23 або newcitizen.info@gmail.com

Tags: акції, майдан, підприємці, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 46 comments