Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Чувак, нас кинули!"

(По-русски читать тут)
Даремно протестуючі підприємці обрали своїм гімном саме цю пісню.
Верховна Рада ухвалила у новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій Президента України Віктора Януковича.

Схоже, Янукович усіх кинув.
Наклав "часткове вето" (це те саме, що "часткова вагітність" - те, чого не буває), а насправді просто погодився на деякі поправки, що не влаштовує переважну більшість навіть тих, у кого від початку не було політичних вимог. Замість розпустити уряд пожертвував одним Бродським, і навіть це ще під питанням. До того ж, Бродський і Тігіпко - не його люди, він просто розплатився з ними посадами за певні послуги під час виборчої кампанії.
Мабуть, Януковича у Москві навчили фірмовим російським штучкам - заманити ворога до столиці, дочекатися морозів і перемогти :)

Але ж ви знаєте, що кинути можна того, хто кидається. Хто сідає грати з наперсточником, хто несе гроші в трасти і веде перемовини з Януковичем не з позиції сили.
Я писала, що з ним можна мати справу, але ж я писала про паралельний безперервний тиск...

Досить вже про них на сьогодні, зараз я покажу вам людей. Я пробула на Майдані менше години - знаєте, мені вистачило. А ці люди стояли там з ранку, коли було 13 градусів морозу і йшов сніг. Колись я торгувала на ринку і добре пам’ятаю, що відстояти день у п’ятиградусний мороз було проблематично навіть у трьох парах шкарпеток і стоячи на картонці. А вони стоять. Ще й сміються.

У багатьох у руках повітряні кульки, тут же роздають синьо-жовті стрічки, люди чіпляють їх на себе - на рукави, на гудзики, на шапки і кашкети. Територією наметового містечка ходять дядьки в камуфляжі - явно якесь козацтво.
Коли я фотографувала охоронців, вони спитали, де будуть фото, і були занепокоєні, що їх виставлять якимись дурниками. "Чому дурники? Герої! Стояти цілий день на такому холоді", - кажу. "Тому й дурники", - відповідають. Класні хлопці, одним словом. Я їм пояснила, що недалекоглядні дурники зараз сидять у теплі :)
Збір пожертв для наметового містечка


По той бік Майдану стояли люди з профспілковими прапорамиГенератор
Люди танцюють і співають під "Червону руту"Фото зроблені біля 15:00. Незадовго до того О.Данилюк повів своїх прихильників (згідно повідомлень ЗМІ, які співпали зі словами людей на Майдані, біля 300) до Верховної Ради.

UPD: Текст поправок Януковича, з якими було прийнято Кодекс.

UPD 19:40. Повідомлення з посиланням на прес-секретаря штабу порятунку підприємництва Святослава Швецова про те, що "коменданта наметового містечка та ще декількох людей повели вручати рішення суду про знос містечка і арешт організаторів" виявилося невірним. Як повідомив мені телефоном особисто пан Швецов, зараз у штабі очікують повернення із суду коменданта містечка Сергія Мельниченка із рішенням про заборону масових акцій. Ні про які арешти у цьому рішенні не йдеться.
Tags: майдан, підприємці, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments