?

Log in

No account? Create an account
липень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
На Покрову-2006

Про меморандум між урядом і підприємцями

Posted on 2010.12.02 at 12:19
Tags: ,
(По-русски читать тут)
Небайдужі українці з Москви зробили за мене половину роботи, відшукавши текст меморандуму, який підписали вчора, 1 грудня, робоча група уряду на чолі з міністром Ярошенком і, вочевидь, не уповноважені на це представники малого бізнесу, а також контакти одного з "підписантів".

Текст меморандуму:
http://www.chesni-podatky.org/wp-content/uploads/2010/12/011210_011.pdf

Про цей меморандум на "Українській правді":
http://www.pravda.com.ua/news/2010/12/1/5635159/

Про нього ж на "Чесних податках":
http://www.chesni-podatky.org/archives/4709

Зверніть увагу на пункт 5 "Запровадити мораторій на переслідування учасників акцій протесту, для чого Сторона підприємців надає відповідний перелік".
Але ж для того, щоб не переслідувати учасників акцій, ніяких переліків не потрібно. Переліки можуть бути потрібні саме для того, щоб знати, кого переслідувати.
Схоже на те, що підприємцям пропонується зайнятися доносами і самодоносами.

"Згідно інформації з офіційного сайту Ради підприємців при Кабінеті міністрів України Меморандум з урядом від імені всіх підприємців підписали тільки двоє осіб – Ю.Борщенко та О. Назаренко. При цьому О. Назаренко в офіційному повідомленні названий Головою професійної спілки таксистів України, хоча насправді є президентом асоціації "Укрринок". Очевидно, чиновники, пообіцявши Президенту врегулювати ситуацію з підприємницькими протестами, так поспішали розіграти виставу "досягнення обопільної згоди", що не уточнили, хто є ху з підставних осіб, які мають вже сьогодні зустрітися з главою держави".

Один з підписантів, Юрій БОРЩЕНКО, телефоном прокоментував мені ситуацію.

Юрій Миколайович розповів, що він є головою Одеської обласної асоціації роботодавців півдня України. Асоціація об’єднує всі напрямки бізнесу, який на спрощеному податку - від ринків до турагентств, аудиторів і перевізників, серед них є і юридичні особи.

Оскільки керівництво Майдану не може взяти на себе відповідальність, каже він, ми взяли її на себе. Ми зібрали в Одесі мітинг, 5 тисяч, на ньому була обрана координаційна рада підприємців.
Ми склали вимоги до Президента ветувати кодекс і повернути його до ВР.
Ми зібрали спеціалістів, зокрема, аудиторів, і дали пропозиції. Зокрема, ми поставили питання про зняття штрафних санкцій з підприємців за несплату у пенсійний фонд (далі Юрій Миколайович розповів про деякі економічні нюанси підприємницької діяльності з точки зору шкідливості для неї вже заветованого кодексу, а також перерахував пункти меморандуму).

"Я взяв на себе відповідальність від імені підприємців Одещини, - каже Юрій Борщенко, - щоб зробити діалог з владою, а не тільки кричати "Геть всіх!".
Ми політичних напрямків не вимагаємо, але ті, хто брали участь у розробці Кодексу, повинні понести адміністративну відповідальність.
Найголовніше - Кабмін і ми, як представники підприємців, визнали, що Президент правильно зробив, що наклав вето. Цим ми засвідчили, що Кабмін визнає свою недоробку і згоден з ветуванням кодексу. Цей меморандум підписаний для контролю з боку підприємців за виконанням кожного пункту меморандуму.

"А хто ще підписав, крім Вас, цей меморандум?", - питаю.

- Назаренко ("Укрринок"), тут багато, просто пофамільно не можу назвати, бо не маю під рукою списку.
Попик, голова спілки таксистів, не встиг підписати, бо його викликали, але він згоден з тими термінами, які висували таксисти. Бо кожен по своєму напрямку висував свої вимоги. Там не тільки спрощенці є. Бо податковий кодекс стосується не тільки спрощенців, а всього бізнесу в Україні.
- А скільки всього людей підписало?
- Сім нас було, але пофамільно не назву зараз.

Висновок: якщо вже влада вчинила таким чином - підписала меморандум з не уповноваженими на підписання людьми, їй слід відповісти адекватно: підписанти і ті, хто з ними згодні, задоволені повертаються у свої міста, тисячі інших продовжують акції протесту.

Comments:


(Анонімно) at 2010-12-02 10:26 (UTC) (Посилання)

розвод?

походу нас розводять, як лохів =(
kirill_koval
kirill_koval at 2010-12-02 10:29 (UTC) (Посилання)
иуды!!
(Анонімно) at 2010-12-02 10:38 (UTC) (Посилання)
Парень выпросил защиту шкурных интересов и доволен проделаной работой.
nik_adams
nik_adams at 2010-12-02 11:01 (UTC) (Посилання)
А чому вони взагалі ще там стоять? Президент вето наклав, що вони ще чекають? Щоб податки взагалі скасували?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-12-02 17:39 (UTC) (Посилання)
Сьогоднішній вечір показав, навіщо стояли. Вето було, по суті, фіктивним, демонстративним жестом, щоб випустити пару, а кодекс, замість розробити новий, як вимагали підприємці, прийняли з поправками.
Уряд у відставку не відправлено, вибори до ВР не призначені.
nik_adams
nik_adams at 2010-12-02 17:52 (UTC) (Посилання)
Уряд і Президент поступили мудро (хитро). Навіщо переробляти весь кодекс, якщо не влаштовують окремі конкретні питання? Навіщо розпускати весь уряд, якщо претензії фактично лише до Тигипка і Бродського? Тому що це комусь хочеться? Вибачте, мені також не подобаються регіонали, але це не привід.
(Анонімно) at 2010-12-03 02:09 (UTC) (Посилання)
Сьогоднішній вечір показав, навіщо стояли. Вето було, по суті, фіктивним, демонстративним жестом, щоб випустити пару, а кодекс, замість розробити новий, як вимагали підприємці, прийняли з поправками.
Уряд у відставку не відправлено, вибори до ВР не призначені.
(Анонімно) at 2010-12-02 11:14 (UTC) (Посилання)
Елена, большое спасибо за информацию! Пожалуйста, держите нас в курсе.
Татьяна
nebratan
nebratan at 2010-12-02 11:23 (UTC) (Посилання)

ВИ МАЄТЕ РАЦІЮ.- ПІДПИСАНТІВ НА МИЛО!

бо це ж явні танці-шманці під обриганальну лабз-б-у-дудуПРянуковича

Piccy.info - Free Image Hosting
alexfine
alexfine at 2010-12-02 16:08 (UTC) (Посилання)
Перепрошую, а на "майдані" хто та по якій нормі права був "уповноважений"?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-12-02 17:37 (UTC) (Посилання)
У тому ж і біда, що ніяких норм, всі з усіма гризлися.
Але навіть за таких обставин кілька людей не мали права це підписувати від імені усіх, якщо більшість проти. Такі речі голосуванням вирішуються.
alexfine
alexfine at 2010-12-02 18:30 (UTC) (Посилання)
Олено, я так розумію, що підписи, яки ставились, ставились головами діючих об'єднанть, профспілок. Тому їх підписи таки мають юридичну силу. Принаймні, щодо тих груп підприємців, яких вони представляють. Та й, судячи з вже не першого інциденту між "протестантами", про єдність або більшість казати зараз дууууже важко. А за принципом хто галасує гучніше, того й більше не можна вирішувати питання.

Плюс, little offtopic, ознайомившись сьогодні з поправками до Кодексу - вони дуже доречні в доповнення до всього Кодексу. І якщо, як пишуть, його прийняли з усіма дововненнями, виключеннями та коментарями - ми маємо дуже гідний НК. Та й політизувати це питання теж я вважаю недоречно. Якось, але, на відміну від попередньої влади, ця влада _працює_. Вона поки що програє бали за мову та освіту (ось де має бути Майдан), але загалом економіка починає вставати з колін замість постійних суперечок, скандалів та перемивань кісток одне одному.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-12-02 18:53 (UTC) (Посилання)
Не погоджуюсь.
Гризня була неминучою, адже кожен підприємець за природою своєю сам за себе, а тут ще й на різні політичні сили вони спиралися.

Без політичних вимог не буває. Навіть якщо особисто ти далекий від політики - не пустиш на сцену депутата (який має політичні вимоги) - він потім не прикриє тебе від ментів. І кінець протесту. Знесуть.

За мову і освіту Майдану ніколи не буде, бо це не матеріальні питання. Народ масово виходить на майдани лише тоді, коли йому надто глибоко залізли в кишеню.
За такі речі, як мова, виходять мрійники, ентузіасти, патріоти і партійні функціонери. Разом більше кількох сотень не збереш. А кілька сотень менти розженуть.

Щодо кодексу. З новою редакцією я ще не розібралася, але від старої особисто мені було б теж дуже погано. Як співзасновник інформагентства я теж приватний підприємець. Бувають такі підприємства, які дуже довго не приносять своїм власникам ані копійки, щоб вивести їх на рівень прибутку, іноді потрібні роки. І якщо підняти усі ці податки і збори, скажімо, до тисячі гривень на місяць, всі ці підприємства доведеться закрити.

Тому що одна річ платити у місяць 100-200 гривень - це розумний збір за ЛІЦЕНЗІЮ, за те, що ти МАЄШ ПРАВО займатися певною діяльністю. Але платити в кілька разів більше, не маючи прибутку, нереально.

Ось у чому, як на мене, головний жах цього кодексу - він не пускає новеньких, початківців. Бо початківці завжди не мають прибутку, з чого ж тоді платити податки?
alexfine
alexfine at 2010-12-02 19:02 (UTC) (Посилання)
Якщо прибутки меньші за витрати чому не вікористовувати загальну систему? Не заробив - не платиш. Але, давайте на кришталь - СПД майже всі, хто міг і хотів використовував для "оптимізації". От як провести цю межу... Тому що в мене багато друзів, яких кинули як раз через СПД. Дитина захворіла, не зробив роботу - розірвання угоди. А працівник має право на лікарняні, тощо.

СПД треба використовувати лише тоді, коли ти МАЄШ заробіток з того, що робиш. ЛИШЕ ТОДІ. ІМХО, дійсно.
(Анонімно) at 2010-12-02 22:24 (UTC) (Посилання)
БОРЩЕНКО__--ОДЕССА НЕ С ТОБОЙ- ТЫ У НАС СПРОСИЛ?
alexfine
alexfine at 2010-12-02 23:11 (UTC) (Посилання)
Моему журналу слишком много лет, он лишен политики, касается исключительно матов и трейдинга на американской фондовой бирже, так что кто такой .суп.ОВ не знаю. ))))
(Анонімно) at 2010-12-03 18:29 (UTC) (Посилання)

Предатель Майдана-2 одессит Борщенко Юрий Николаевич

http://forum.od.ua/showthread.php?t=665995&p=16470153&posted=1#post16470153

"Предатель Майдана-2 одессит Борщенко Юрий Николаевич-пред.обл.ассоциации работодателей"
Сообщение:
Координационный совет Майдана-2 не уполномачивал Борщенко Ю.Н. подписывать от имени предпринимателей какие либо Меморандумы. Почему же он это сделал по собственной инициативе и тем самым стал предателем всех тех тысяч протестующих в эти дни на майдане Нэзалэжности ?
Материал о объяснениях предателя :
http://bilozerska.livejournal.com/34...5239#t21435239

Тема: " Предатель Майдана-2 одессит Борщенко Юрий Николаевич-пред.обл.ассоциации работодателей" просуществовала на форуме Одессы парочку часов. Палаточный Город Воли дольше. Я сам не люблю частое употребление слова ПРЕДАТЕЛЬ. Но только не в этом случае. Если мы всегда будем проходить мимо, не выводя на чистую воду предателей и среди нас и среди депутатов, а также , как в случае с БОРЩЕНКО, предателей , которым Пятитысячный митинг в Одессе доверил передставлять свои требования на майдане -2, то до того времени Власть имущие будут творить с гражданами Украины все что им вздумается , не спрашивая у них разрешения на произвол. Сегодня мы промолчим о предателе,завтра в суде или при конфликте с правоохранительными органами никто не заступится за нас. Только вместе мы сможем заставить Власть быть слугой народа".
(Анонімно) at 2010-12-03 18:36 (UTC) (Посилання)

Re: Предатель Майдана-2 одессит Борщенко Юрий Николаеви

А КТО У НАС ВОЗГЛАВИЛ ОБЪЕДИНЕНИЕ ОРГАНИЗАЦИЙ РАБОТОДАТЕЛЕЙ ?

Профессор политологии НаУКМА Алексей Гарань убежден: недавнее назначение Дмитрия Фирташа председателем объединения организаций работодателей и сопредседателем Национального трехстороннего социально-экономического совета при Президенте является своеобразным вызовом украинскому обществу.

http://censor.net.ua/ru/news/view/144440/garan_naznachenie_firtasha_yavlyaetsya_vyzovom_obschestvu
Previous Entry  Next Entry