Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Янукович наклав вето на Податковий кодекс!

"Кодекс потрібно доопрацювати по деяких розділах, і по яких саме, я хотів би сьогодні почути від вас", - сказав Президент.
Янукович доручив присутнім до четверга попрацювати над розділами Податкового кодексу, які потрібно змінити. На його думку, потрібно доопрацювати ті розділи Податкового кодексу, які стосуються захисту прав товаровиробників та бізнесу.


Це доводить, що з Януковичем можна мати справу. Якщо продемонструвати йому силу. Він вже утретє довів, що проливати кров власного народу не готовий.
Якщо виходити з його інтересів, він прийняв мудре рішення. Показав себе "добрим царем". Принаймні частково вибив грунт з-під опозиції. Тепер спробує, імовірно, пожертвувавши кількома фігурами (відпрацьованим матеріалом) в уряді (Тігіпко, Бродський, а якщо буде відставка уряду, тоді й Азаров і, можливо, Табачник і Могильов), потихеньку зробити все, як було.

Висновок: Це перемога. Але проміжна. Треба не зупинятися. А то внесуть кілька незначних поправок і знову приймуть.

Ще один висновок, менш епохальний: у боротьбі за "доступ до тіла" між Адміністрацією і Урядом поки що перемагає Адміністрація на чолі з Льовочкіним і Герман.

Tags: майдан, підприємці, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 106 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →