Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Янукович, вибачайся!" (пікет "Свободи" біля Адміністрації Президента (фото))

(По-русски читать тут)
26 листопада, у переддень річниці Голодомору, київська міська організація ВО "Свобода" пікетувала Адміністрацію Президента з такими вимогами:

1. Янукович має вибачитись за те, що публічно заявив, що Голодомор не був геноцидом української нації.
2. Звільнення всіх чиновників, які заперечують геноцид.
3. Припинення спекуляцій навколо переписування підручників.


Пікетувальники тримали плакати: "Голодомор 1932-33 - геноцид української нації!", "Голодомор заперечують лише московські холуї!", "Політика Януковича виправдовує злочин Кагановича!".

Голова КМО ВО "Свобода" Андрій Іллєнко виголосив просто блискучу промову - про те, що Голодомор, репресії, знищення інтелігенції і т.д. - це ланки одного ланцюгу по перетворенню України на колонію і залишків українців на рабів, які працювали б на іноземних господарів. Згадав про нещодавній заклик президента Ізраїлю до українців фактично забути свою історію. Це звучить цинічно з вуст лідера держави, яка й була створена лише тому, що постійно апелює до того, що їх народ пережив Голокост.


Сьогодні деякі чиновники, зокрема, губернатори, в т.ч. областей, які найбільше постраждали від Голодомору, заявляють, що це не був геноцид. Зокрема, один з губернаторів заявив, що його бабуся і дідусь з Росії втекли від голоду на... Полтавщину!

Казав золоті слова - те саме, що давно пишу про Голодомор і я. Про те, чому Голодомор був геноцидом українців - адже деякі опоненти кажуть, що він був спрямований в першу чергу проти селян, а не проти людей певної національності. Але Україна 30-х років була селянською аграрною країною, абсолютна більшість етнічних українців були селянами, а міста на той момент були невеликими і заселені переважно неукраїнцями, і саме в містах голоду не було, а села тотально голодували. Тому знищення селянства на той момент автоматично дорівнювало знищенню української нації.

В родині практично кожного українця є загиблі від голоду. І саме в тих регіонах, де Янукович набрав більше голосів, голод був найстрашніший, людей померло найбільше, тому заперечення геноциду - зневага Януковича до своїх виборців. На місце загиблих завезли найбільше людей з різних регіонів СРСР, тому ми зараз бачимо такий результат за Януковича, бо інакше там би і досі більшість населення була українці, і ніякого президента Януковича не було б.

Янукович ганьбить Україну перед нашими зовнішніми союниками - державами, які визнали геноцид. Найвищий посадовець України, здавалося б, мав бути зацікавлений у світовому визнанні геноциду, а він виправдовується перед московськими або європейськими бюрократами. А не треба виправдовуватись. Москві треба сказати, що вона як офіційний правонаступник Радянського Союзу несе відповідальність за геноцид і має дати нам компенсацію - моральну і матеріальну. А ситій зажерливій Європі треба сказати інше: "А це не ви часом купляли за дешеві ціни українське зерно і платили за це Сталіну військовими технологіями? Це часом не ви створювали злочинні союзи і торгували українським питанням?"


Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник почав свою промову чітко і різко: "У цих стінах сидить окупаційна адміністрація Москви. Ці люди послідовно і методично відстоюють інтереси Москви в Україні".
"27 квітня, коли всі патріоти протестували проти ратифікації Харківських угод по ЧФ, Янукович у Страсбурзі заявив, що Голодомор не був геноцидом української нації. Знайшовся чоловік, який подав до суду, але судова система виконує всі забаганки Банкової. Суд спочатку затягував справу, а потім просто відфутболив позивача".

Жоден президент незалежної України, казав А.Мохник, не був не комуністом. Всі пройшли комуністичну партійну школу і діяли в її руслі, і вийти за ці межі не можуть.
Саме тому, коли почалося відродження підприємництва і посилення середнього класу, яке можна порівняти з НЕПом, цим податковим кодексом запроваджується нове розкуркулення.

"Нам може здаватися, що це все було в минулому і не може більше повторитися. Але, повірте, поки під боком в України є Москва, і поки московська адміністрація тут хазяйнує, це може повторитися. Але ми цього не допустимо! Ми будемо діяти, як діяли наші попередники у 1946-47 рр. Ми не допустимо нового Голодомору зі зброєю в руках, тому що ми маємо право на те, щоб наша Нація жила вічно, на захист життя свого і своїх дітей".


Сашко Аронець навів статистичні дані, як зменшувалося і зменшується населення України. Казав, що має відбутися публічний судовий процес над Сталіним, Кагановичем і їхніми злочинними діями. Те, що Янукович заперечує геноцид, означає одне: він не президент українського народу. Вони знають правду, але прислужують московським карликам і на догоду їм кажуть, що голодомор був всюди.
Прийде час - і Янукович постане перед судом за всі свої злочини. Він має не просто вибачитись, а скласти з себе повноваження Президента. Разом з усіма губернаторами, які заперечували геноцид.


Виступив ще один активіст "Свободи", після чого пікетувальники поскандували "Голодомор - геноцид!" і "Янукович, вибачайся!".

Звернення до Президента цього разу свободівці до адміністрації не передавали. На початку пікету до них вийшов чиновник з АП, щоб "забрати папірець", адже зазвичай пікетувальники, після того, як у них приймають звернення, одразу ж розходяться. Але Андрій Мохник відповів йому, що звернення "Свободи" з цього приводу в адміністрації вже давно лежить, де відповідь? Оскільки відповіді не надійшло, пікет відбувся згідно запланованого сценарію.

Tags: акції, голодомор, мохник, свобода, фото, янукович, іллєнко
Subscribe

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 54 comments

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…