Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

МНК пікетував офіс ICTV проти одіозного фільму (фото)

24 листопада активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу пікетували офіс телеканалу ICTV на вулиці Паньківській, вимагаючи остаточного зняття з показу одіозного фільму "Ми з майбутнього-2".

Дехто з моїх знайомих, які прекрасно розуміються у питаннях, якими нібито займаються герої фільму, регочуть з його "тупизни" і кажуть, що цей фільм треба крутити по всіх каналах - кращої проукраїнської пропаганди не придумати.
А воно ж то не так.
Хто розуміється - на другій хвилині бачить, яка цьому фільму ціна.
Але більшість же не розуміються. Дивляться собі "зомбоящик" і не замислюються, а брехня підсвідомо в голові відкладається.

Це можна порівняти з "доказом" участі українських націоналістів у війні на боці грузин в 2008 році, представленим у російському фільмі "08.08.08": брошурою, на обкладинці якої було намальовано хрест УНСО і написано "Програма КУН".
Це ідіотизм, але тільки на перший погляд. Бо це ми з вами знаємо, що УНА-УНСО і КУН - дві зовсім різні, в чомусь конкуруючі структури. А росіяни, більшість східних українців і всі інші мешканці України, які не цікавляться політикою, фальшивку не побачать - для них це "якась націоналістична література".

Так що вимоги заборонити фільм я підтримую. І зайвим піаром фільму це не вважаю. Бо той, хто почує, зацікавиться і скачає фільм з Інтернету - то вже мисляча людина, а не бездумний споживач "зомбоящика", і скачає він фільм уже з певною інформацією про нього. Такий перегляд піде людям лише на користь.


Центром сьогоднішньої акції був картонний телевізор з написом ICTV, де літери C і T були намальовані у вигляді серпа і молота, і банка "Благодійних пожертв на ICTV".

Молодь розгорнула плакати: "Якщо мучить ностальгія - чемодан, вокзал, Росія!", "ICTV - рупор Кремля!", "Хто платить - той замовляє музику?", "Не плюндруйте національну пам’ять!", "Ганьба брехунам!", "Ні історичній брехні!", "Не засмічуйте наше ТБ". Після коротких промов один з активістів, Іван, хотів занести звернення до директора каналу, але двері виявились зачиненими. Пікетувальники у мегафон довго вимагали, щоб до них вийшов представник телеканалу, але ніхто не виходив. Працівники телеканалу теж не могли ні увійти, ні вийти, їм не відчиняли двері і впускали та випускали, вочевидь, через якийсь запасний вихід.

Тоді хлопці і дівчата стали з плакатами на ганку і почали відверто сміятись і жартувати на навколоICTV-шні теми. Підходив і від душі підтримував акцію Сашко Лірник.
Врешті-решт до пікетувальників вийшов юрист телеканалу, якому було передане звернення такого змісту:

"Директору-президенту каналу ICTV
Богуцькому О.А.

Шановний Олександр Андрійович!
27 листопада - в День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій телеканал ICTV планував здійснити показ скандально відомого російського фільму "Ми з майбутнього-2".
Проте, в понеділок на сайті телеканалу з’явилася інформація, що показ фільму переноситься на невизначений термін.

Ми вважаємо, що незалежно від дати, трансляція даного фільму - це свідоме плюндрування національної пам’яті українського народу. Історичні події у ньому цілеспрямовано викривлені таким чином, щоб принизити гідність українців. Ми переконані, що ганебне зображення українців - це не епізодичні неточності задля художньої композиції, а лейтмотив усього фільму.

Згідно ст.2 ЗУ "Про захист суспільної моралі", забороняються виробництво та розповсюдження продукції, яка пропагує війну, національну та релігійну ворожнечу, пропагує бузувірство, блюзнірство, неповагу до національних і релігійних святинь.

Зважаючи на це,
ПРОСИМО:

заборонити до показу на телеканалі ICTV стрічку російського режисера А.Малюкова "Ми з майбутнього-2" як таку, що розпалює міжнаціональну ворожнечу та є відверто шовіністичною з погляду на історичні події".
Tags: акції, молодь, фото, фільм
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments