Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Українці у Празі підтримують акції протесту в Києві (фото)

Шановний френд Михайло Федай fedaym прислав мені такий цікавий репортаж - про те, як українці у Празі підтримують акції протесту проти податкового кодексу, Януковича, Азарова і Табачника.

23 листопада 2010 в Празі біля Посольства України в Чехії відбувся мітинг-протест. На мітингу виступив віце-президент Міжнародного Об'єднання "Українська Свобода" Олег Зайнуллін, який засудив дії уряду щодо податкового кодексу та дії міністра освіти Дмитра Табачника, як нищителя української історії. На мітингу також виступив пан Роман Ковальчук - голова молдіжного руху Білоруського Національного Фронту, який висловив слова солідарності українському народу у його боротьбі з антиукраїнською владою.

До мітингуючих вийшов пан Михайло Ковбаса - перший секретар з політичних питань Посольства України в ЧР, якому були пред’явлені вимоги мітингуючих. В руках учасники акції тримали Укрїнські державні прапори, прапори ОУН-УПА, ВО "Свобода" та біло-червоно-білий прапор Білорусі. Також були і плакати із гаслами: «Азарова геть!», «Азаров + Тігіпко + Табачник = вороги», «Прага з Україною», «Разом до перемоги», «Податковому кодексу, ні!» та інші. Мітинг тривав з 16:00 до 18:00 години.

Слава Україні!
Вітання з Праги і революційний привіт!


Tags: акції, пікет, європа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 25 comments